2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Lika-Senj County - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Lika-Senj County Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• House Jezerka Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektna lokalita, v lesiku, uplne ticho. pani domaca je velmi mila pani. kuchynka bola k dispozicii ciste a utulne, vrele odporucam 🙂“

• Lake House 1 Priemerné hodnotenie: 10

„vse v poradku, cisto“

• Lazy Bear Priemerné hodnotenie: 8

„Výborná lokalita všetko blízko . Obchod , reštaurácia aj Plitvicke jazera . Majiteľ veľmi milí a ochotný . Vždy poradil a keď sme potrebovali ubytovať o niečo skôr nebol problém . Taktiez nachystal ranajky podľa potreby . Za mňa super určite odporúčam .“

• Guest House Ljubo & Ana Priemerné hodnotenie: 10

„Domáci pani Ana a pán Ljubo boli veľmi príjemní a ústretovi. Ubytovanie bolo čisté, voňavé, útulné. Raňajky od pani domácej boli vynikajúce. Na raňajky pani Ana upiekla domáci jablkovú štrúdlu , kroasanty, rožky. Celé prostredie je balzam na dušu. Vrelo odporúčam.“

• Etno Boutique Priemerné hodnotenie: 10

„Izba bola krásna veľká , raňajky super a veľmi milá pani domáca , určite odporúčam“

• Guest House Wolf Priemerné hodnotenie: 10

„Krásne čisté ubytovanie. Môžem vrelo odporučiť všetkým kategóriám. Mali sme apartmán pre 4 osoby. Majiteľ príjemný, ochotný.Citili sme sa výborne. Kuchyňa bola veľká. Všade bolo čisto uteráky,osušky k dispozícii.Ubytovanie ozaj na jednotku .Boli sme milo prekvapený, všetko zariadenie nové. Odporúčam všetkými 10.Blizko Vstupy do Plitvickych .WiFi v objekte .Ozaj parádne ubytovanie. Stojí to za tie peniaze .“

• Plitvice House Milan Priemerné hodnotenie: 10

„Mile pohostenie od domacich, ochutnavka domacich specialit gastronomie a rakije.“

• Rada Guest House Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita výborná!“