2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Lika-Senj County: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Lika-Senj County Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Apartments & Rooms Ramljak Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування. Неймовірні гори за вікном. Окремо хочу подякувати господині за ідеальну чистоту!!! Зручні матраци, і є все необхідне на кухні. Дуже привітна і мила господиня. Рекомендую!!!“

• Natura Plitvice Lakes Оцінка за відгуками: 7

“Розташування сніданок“

• Apartments and Rooms Lux Оцінка за відгуками: 10

“Чудове помешкання,рекомендую )!“

• Plitvice Etno House III Оцінка за відгуками: 9

“Близько до плітвіцьких озер . Гарна територія. Приємний персонал. Сауна . Чистота.“

• House Viktoria Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна, щира власниця готелю. Розміщення готелю в затишному місці близько до Плітвінських озер, поряд ресторан з місцевою кухнею з помірними цінами. Власниця готелю зустріла нас зі щирою посмішкою, та місцевою наливкою 🥰Забули в номері власні речі, які господарка без вагань відправила нам по пошті, за що ми їй щиро вдячні. Рекомендуємо цей готель.“

• Rooms Natalija Оцінка за відгуками: 10

“Чистота, розташування близько до моря , зручна спільна кухня.“

• B&B Plitvica Lodge Оцінка за відгуками: 9

“Помешкання знаходиться дуже близько до входу в парк, що дуже зручно. В цілому номер відповідав фотографіям.“

• House Mara Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна локація, не далеко від Плітвіцьких озер. Дуже чистий і охайний номер. Чудовий персонал“

• Villa Lika 1 Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємна господиня! Локація підходить для візиту на Плітвицьки озера. Фото реальні. Поблизу ресторан, піцерія ( зі сніданками), маркет. Можна з тваринами.“

• Plitvice Ethno House Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, гарна територія, сніданок, оздоблення номеру.“