2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Провінція Мадрид: відгуки про готелі
Провінція Мадрид Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• 2060 The Newton Hostel Оцінка за відгуками: 9

“Кава з чурос на сніданок, відчуття приватності завдяки шторкам, достатньо місця в кімнатах та душових, чудова локація — кілька хвилин ходьби до станції Sol. Також чудовим плюсом проживання став руфтоп з баром, який працює ввечері.“

• Flaring New Apartment next to Gran Via by Batuecas Оцінка за відгуками: 7

“Чистота, обслуговування, розташування, інтерʼєр, зручності“

• The Westin Palace, Madrid Оцінка за відгуками: 4

“Мені сподобався дизайн ресторану на першому поверсі.“

• Ok Hostel Madrid Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, дуже привітний персонал, смачний сніданок усього за 6 євро“

• Far Home Plaza Mayor Оцінка за відгуками: 10

“Максимально зручне розташування! Дуже чисто, комфортно. Всім задоволені!“

• Hostels Meetingpoint Оцінка за відгуками: 6

“Тут немає зручностей та сніданку, є спільна кухня і спільні ванні кімнати. Персонал привітний, є можливість залишити речі до заселення і після виселення.“

• Agumar Оцінка за відгуками: 7

“Великий отель близько від вокзалу, пішохідна достуаність до 3х музеїв, до бот саду і парку Ретіро, близько до метро, але досиатньо тихо і зелено. Номер просторний, є хололильник, але даже пляшка води за гроші, в +30 це важливо. Добре кафе на першому поверсі де дуже доступний обід. Великий туалет з ванною. Ліжко комфортне. Є кондиціонер, ліфт. Прибирання кожен день, рушникі добрі“

• room00 Gran Vía Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Номери“

• Ideal Hostel Madrid Оцінка за відгуками: 8

“Дуже рекомендую заздалегідь попросити прислати вам інформацію по заселенню (вони тоді день-в-день після 14:00 пришлють повідомлення), бо якщо у вас пізнє заселення (після 19:00) - то на рецепшені вже нікого не буде, і якщо вам не прийшло повідомлення з номером кімнати і кодом - ви не попадете в приміщення. В цілому, хостел відповідал фото - невелика зручна кімната, нормальна ванна кімната, гарне розташування. Фен можна попросити на рецепшені.“

• Hostel 165 Оцінка за відгуками: 9

“Все було добре. Хлопчик був дуже ввічливий: все показав і розказав. На жаль я не знаю як його ім'я. Та він нас прийняв вечером 23 травня.“