2. Németország hotelértékelések
Markgräflerland Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Meyerhof Értékelési pontszám: 8

„Tisztaság”

• Hotel Schwarzwald-Gasthof Rößle Értékelési pontszám: 10

„Minden, az egyik legjobb szállás ahhoz képest ahol ezidáig megszálltunk. A személyzet nagyon kedved barátságos. A közösségi hely na az brutálisan hangulatos. Köszönünk mindent.”

• Hotel am Stadthaus Értékelési pontszám: 10

„A személyzet kedves volt, spanyolul is tudtunk kommunikálni, nagyon segítőkészek voltak. Az épület kívűl-belül csodás. A váltakozó külső festés pedig nagyon jó ötlet. Magyarországon így néz ki egy 4 csillagos szállás. 🤩 Ilyen kényelmes ágyban talán sosem aludtam és ilyen finom reggelit se ettem még. Ajánlom mindenkinek ezt a szállást.”

• Restaurant-Hotel Maien Értékelési pontszám: 10

„A szállás nagyon jó helyen, a 3 határ közvetlen kozelében van. A kiadós reggeli a panorámás étteremben fogyasztható. Parkolás könnyen megoldható, a saját parkolójukban.”

• Hotel Großbach Értékelési pontszám: 9

„Nagyon szép a kilátás.Az étteremben a vacsora kiadós,finom volt.Az apartmanunk nagyon szép,felújított,kényelmes volt.”

• Alemannenhof Értékelési pontszám: 10

„Nagyon finom volt a reggeli csodálatos a környék”

• Relax Pension Feldberg Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó helyen van , mindig volt parkoló is! A hàzigazda nagyon baràtsàgos és nagyon finom ételeket készit!!A reggeli svédasztalos böséges vàlasztékkal!Kedves személyzet, tisztasàg volt! Nekünk egyszerüen tökéletes 3 éjszaka volt!”

• Hotel-Restaurant Axion Értékelési pontszám: 9

„Közel van a belvároshoz. Biztonsagos zárt parkoló. Tiszta, kényelmes volt a szóba. Kedves személyzet.”

• Hotel Schlehdorn Értékelési pontszám: 9

„Tisztaság, szép szobák,kedves személyzet,kiváló reggeli.”

• Gästehaus Moser Értékelési pontszám: 10

„Kényelmes volt a szállás, könnyen elérhető a vasútállomásról. A recepciós kedves és készséges, bármilyen problémát levelezés útján könnyen megoldott. Maga a szállás egy csendes, nyugodt városrészben található%.”