2. Nemecko - hodnotenia hotelov
  3. Mecklenburg-Pomerania - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Mecklenburg-Pomerania Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Appartementhaus Anne Priemerné hodnotenie: 9

„Dobrá poloha, pekné a čisté ubytovanie, parkovisko za domom“

• „Ubytovanie bolo super, priamo v prístave. Vedľa ubytovania bola fabrika na spracovanie rýb a tiež reštaurácia kde sa dali ryby ochutnať ale aj kúpiť. Apartmán bol čistý, plne vybavený. Parkovania priamo pri apartmáne.“

• „Apartmán bol skutočne úžasný, moderný, veľmi dobre vybavený, pohodlný, útulný a čistý. Fotografie presne zodpovedajú skutočnosti. K apartmánu patrí aj parkovacie miesto v ohradenom areále. Veľmi nám vyhovoval aj bezkontaktný check-in a check-out. Fľaša prosecca ako pozornosť urobila radosť.“

• „Najviac sa nám páčila terasa s grilom a vybavenie kuchyne bolo naozaj vynikajúce. Poloha bola skvelá do mesta Binz sme jazdili na bicykloch, požičovňa bola pár metrov od ubytovania. Reštaurácie sa nám viac osvedčili v meste Binz. Pláž je nádherná.“

• Cafe 28 & Pension am Markt Priemerné hodnotenie: 9

„Bez raňajok“

• Hans & Franz Zimmervermietung Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne , útulné bývanie. Vkusne zariadené.Moderne.“

• BEECH Resort Fleesensee Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko, je to nádherne prostredie, ideálne pre rodiny Aquapark bol úžasný“

• Ferienwohnung Arne Priemerné hodnotenie: 8

„Príjemné prostredie s dobrou dostupnosťou na pláž, cez krásny les. Je to cca 3km, čiže odporúčam prepravu na bicykli. Je tam veľa bezpečných cyklochodníkov. Majiteľa nás srdečne privítali.“