2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Середземноморський регіон: відгуки про готелі
Середземноморський регіон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Swandor Hotels & Resorts - Kemer Оцінка за відгуками: 6

“- дитяча кімната - басейни з підігрівом - номер та прибирання кожен день - піца (що що але піца дуже добра як для готеля теречини)“

• Golden Apple Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Ramira City Hotel - Adult Only (16+) Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався цей готель, смачна їжа, великий вибір їжі, персонал дуже ввічливий, сподобалось, що був трансфер до приватного пляжу, де також були безкоштовні зонтики та лежаки. Номери чисті, комфортні, кожного дня прибирання. Дякую чоловіку на рецепції , який завжди допомагав, коли було потрібно щось запитати. Готель близько центру. Були вечірні програми два рази на тиждень, що також сподобалось. Ми задоволені, що обрали саме цей готель. Дякуємо за гарний відпочинок“

• Mavi & Ani Pansiyon Оцінка за відгуками: 8

“Сніданок смачний“

• MIRAMOR HOTEL & Spa - ULTRA ALL INCLUSIVE Оцінка за відгуками: 5

“Гарний та чистий номер“

• Kleopatra Ada Beach Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чисто. Шеф повар молодець! Уважний персонал. Усе добре.“

• AQI Hydros Club Оцінка за відгуками: 10

“Це вже мій третій відпочинок у цьому готелі, і точно не останній. Привітний персонал, чудова різноманітна іжа, чиста уходжена територія. .. Але в цей раз особливо вразила крута анімаційна команда! Дуже круті вечірні шоу, приємні дівчата в мініклубі. До вас хочеться повертатися знов і знов 💕“

• Nasa Flora Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Привітливий та ввічливий персонал Чистота Місце розташування WI-FI“

• Grand Park Lara Hotel Оцінка за відгуками: 8

“мені сподобалось, що завжди в готелі та на пляжі дотримувалися чистоти, персонал досить дружелюбний, особливо аніматори. завжди були якісь заходи та ігри як на самій території, так і на пляжі , тому нудно точно не буде. кожний вечір були цікаві та різноманітні виступи, також жива музика. сподобалась смачна їжа, кожного дня була якась різна тематика та страва дня, тому кожний обов’язково знайде щось своє та не залишиться голодним. все було гарно оформлено та виглядало апетитно. особливо приємно, що не було обмежень в кількості, так само як і з напоями та барами.“

• Sentido Kamelya Fulya Hotel & Aqua - Ultra All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий розкішний готель. Я не очікувала що буде все настільки добре. Номера чистенькі, меблі нові, все дуже комфортно та затишно. Їжа у ресторанах смачна та різноманітна. Коктейлі та алкоголь чудові, бармени молодці. Територія готелю велика та гарна, є купа місць де можна відпочити на свій смак. Обов'язково повернемось у ваш готель, дякую!“