Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Turkija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Viduržemio jūros regionas (Turkija): atsiliepimai apie atostogų būstus
Viduržemio jūros regionas (Turkija) Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie atostogų būstus

Naujausi atsiliepimai

• „1. Labai gera viešbučio dislokacijos vieta. 2. Šeimininko geranoriškumas, sprendžiant automobilio parkavimo problemą.“

• Gurses Life Hotel Įvertinimo balas: 10

„Viešbutis nuostabus savo vieta, personalo paslaugumu, puikiais pusryčiais, tvarkingais kambariais.“

• Kleopatra Suit Hotel Įvertinimo balas: 10

„Erdvūs, patogūs ir švarūs apartamentai, kuriuose yra viskas ko reikia, tvarkoma kas dieną, personalas draugiškas ir paslaugus. Apartamenų vieta patogi, arti parduotuvių, restoranų ir papalūdimio.“

• Cleopatra King Apart Įvertinimo balas: 10

„Tikrai gera lokacija. Jokio triuksmo is gatves(p.s.ryte gieda gaidziai 😀)Papludimys puikus ir tikrai puikiai pasiekiamas., .Buvome 10 naktu, kas 3 dienas keite patalyne:; vale apartamentus ir keite ranksluoscius - kasdien.Kaimynu triuksmo nera. Maisto, gerimu parduotuves salia, ukininku turgus uz 15min, vyru kirpyklos-super, pirtys- viskas iki 5 min pesciomis. Seimininkai paslaugus.Rekomenduoju.“

• Toprak Apart Otel Įvertinimo balas: 8

„Pakankamai švaru,tvarkinga, paprasta. Arti centro.“

• Royal Loft Suit Įvertinimo balas: 10

„Labai švaru patogios lovos virtuvėje buvo visko ko jum prireiks gaminant valgyti.Seimininkai apartamentu labai malonus ko mums prisireikė visada padės.Sale papludimys parduotuves barai restoranai...“

• Nas Suite Įvertinimo balas: 10

„Ramus viezbutis,yra baseinas. Personlas malonus.“

• „Vieta tinkama specialiai mums, mes ieskojome butent toje vietoje ir radome pati mums tinkamiausia varianta. Jeigu kas vaziuoja tik paguleti prie juros, tai iki juros yra toloka. Viskas buvo puiku, jau padareme nauja uzsakyma birzelio men“

• Magesa Suites Įvertinimo balas: 9

„Patiko vieta, kad ramu, tvarkinga.“

• Nas Suite Įvertinimo balas: 8

„Patiko vieta, erdvus numeris, malonus, paslaugus personalas, atitiko kainos ir kokybės santykį.Netoli pliažas, galimybė nemokamai naudotis gultais ir skėčiais.“