2. Португалія: відгуки про готелі
  3. Португалія: відгуки про готелі
Minho Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Dom Joao IV Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, поряд з центром міста, залізничний вокзал. Поряд безкоштовна парковка. Тихо. Привітний та уважний персонал“

• BLUE ANCORA HOTEL Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний та привітний консьєрж. Ідеальна чистота в номері, дуже зручне розташування: поруч пральня, супермаркет, безліч кафе та ресторанів Поруч набережна“

• Hotel do Parque Оцінка за відгуками: 5

“Добра локація, велика парковка, персонал на ресепшені і в барі дуже привітний. Смачний та різноманітний снідок з дуже гарним вікном 6го поверху. Басейн та зона джакузі але у номері немає капців та халатів. Гості ходили зі своїм.“

• Home of pilgrims d`Apúlia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітна власниця помешкання пані Літа, вона піклувалася про зручність перебування кожного гостя. У мене був окремий номер з власною ванною кімнатою. У будинку є можливість випрати речі у машині, сушилка, є гриль, мийка для взуття у саду, місце для куріння. Гарна зручна кухня, є пиво і кава за невелику плату. У 10 хвилинах від дому є невеликий місцевий базар з овочами і морськими делікатесами. Дуже раджу відвідати ринок. Ціни на продукти скромні. Ідеально підходить для тих, хто бажає сьорфіти, йде шляхом Святого Якова або просто бажає відпочити кілька днів біля океану. Власники чотирьохлапих також вітаються“

• B&B HOTEL Braga Lamacaes Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, недалеко від університету Міньойо“

• Arca Nova Guest House & Hostel Caminha Оцінка за відгуками: 10

“Власник дуже привітний“

• Albergue Constantino AL Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, допомагали з усім. Ми попросили про пізній заїзд і нам все організували. Є навіть безкоштовний трансфер до ресторану. Їжа в ресторані проста, але дуже смачна і за хорошу ціну. В номері було дуже чистий. Простора ванна кімната. Все, що треба для подорожуючих дорогою Святого Якова.“

• Albergue Casa do Sardão Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування і атмосфера . Сім'я господаря 500 років зустрічає пілігрімів. Навпроти є поле з кіньми а в самому дворі веранда з видом на океан . Ідеально“

• Albergue de Santa Luzia Оцінка за відгуками: 9

“Фантастичний краєвид ! Цілодобова автоматична доступність - це кайф.Все чисто і акуратно. Сучасно і затишно. Прекрасна постіль. Чудові рушники. Сусіди пілігріми вели Ми брали номер твін і це було просто ідеальна якість за ці кошти.“

• Maçã de Eva Оцінка за відгуками: 10

“Знаходиться у центрі міста“