2. Montenegró hotelértékelések
  3. Montenegró hotelértékelések
Montenegro partvidéke Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Imperial Conference & Spa Értékelési pontszám: 9

„Ahhoz képest, hogy egy körforgalom közepén van ,a szobák csöndesek jól szigetelnek az ablakok.Egyèbkènt nagyon jó helyen van a szálloda ,mert nagyon közel a part. Az óváros felè sétálva viszont màr szálloda ,szálloda hàtàn ,új vagy èppen épülő . A wellness szolgàltatàsokat nem volt időnk kihasznàlni, mert rövid időt voltunk. A reggeli finom volt. A szobák szépek, igényesen berendezett.”

• Sea Star Budva Értékelési pontszám: 10

„A reggeli kifejezetten jó. A személyzet rendkívül udvarias és segítőkész. A kiszolgálás gyors, pedig sokan voltunk, de így is hibátlanul megkaptuk a rendeléseket. A recepción pillanatok alatt elintéztek bármilyen kérést.”

• Hotel Palata Venezia Értékelési pontszám: 10

„A fogadtatás és a mindig előzékeny és kedves személyzet , a welcome drink, a szállás elhelyezkedése, a csodás kilátás a tengerre és az öbölre, a gyönyörű tágas, izlésesen berendezett lakosztály, a nagy és kényelmes ágy, a terasz ahol szivesen elüldögéltünk volna egész nap a virágok között nézve az elénk táruló fantasztikus panorámát, a tisztaság és a napi takarítás, a finom, friss ételek és ami számunkra az egyik fő követelmény, hogy szeretettel várták a kutyusunkat is.”

• Garni Hotel Bokeška Noć Értékelési pontszám: 10

„A tulajdonos Bozidar úr végig nagyon kedves és segítőkész volt mindenben. Rugalmasan kezelte az igényünket a reggelik időpontjával kapcsolatban. A felesége által elkészített és a teraszon felszolgált rendkívül változatos, házias, és bőséges reggelikben igazi vendégszeretet tükröződött.”

• Hotel Idila Budva Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép, kényelmes, modern szobák. Változatos reggeli. Mélygarázs az autóknak. A személyzet lesi az emberek kívánságait.”

• Padam Hotel & SPA Értékelési pontszám: 10

„Érezhető, hogy ezt a szállodát nagy szeretettel és odaadással építette a tulajdonos. Barátságos, családias légkör fogadott minket, a szálloda szép. A vendéglátó és a szálloda munkatársai nagyon kedvesek, segítőkészek, a szálloda tiszta és jól felszerelt, a kilátás a szobából és az étteremből csodálatos. A reggeli finom és bőséges, a játszószoba remek kikapcsolódás a gyerekeknek.”

• Hotel Galia Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű kilátás volt a 10es szobából. Tiszta nagyon szép hotel. A hotel éttermének étlapja magyarul is van ami plusz pont. Reggeli nagyon finom volt. Mi motorral érkeztünk, és nagyon örültünk, hogy ingyenes zárt kamerás parkoló van. Mellesleg a tulaj is motoros. Amikor távoztunk motoros matricával is kedveskedett nekünk. Csak ajánlani tudom ezt a szállást!”

• Art-Hotel Del Medio Értékelési pontszám: 10

„Kedves szemèlyzet, tisztaság ès szuper reggeli.”

• Garni Hotel Casa di Sofia Értékelési pontszám: 10

„Motorostúra keretében 4 éjszakát töltöttünk a hotelban.Motorjainkkal a mélygarázsban parkolhattunk. A tengerparti sétány kb. 10 perces sétával elérhető. A hotel néhány éve üzemel, új, tiszta, ízlésesen berendezve, az ágy kényelmes. A személyzet nagyon kedves. Nagyon ügyeltek a tisztaságra, minden nap volt takarítás, törölköző csere. A reggeli bőséges, finom, nagy a választék Főszezonban kültéri kis medence is üzemel. Saját étterme is van hotelnak, ahol jókat vacsoráztunk. Az étteremben tevékenykedő öreg úr, aki vélhetően a tulajdonos/üzemeltető, nagyon kedves, vendégszerető, minden kívánságunkat leste. Reggelinél nem győzte mondogatni, hogy vigyünk magunkkal gyümölcsöt, süteményt. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel, ajánlom mindenkinek ezt a szállást..”

• Hotel Montenegro Értékelési pontszám: 10

„Jó szinvonal, közvetlen tengerpart”