Praleisti ir eiti į pagrindinį turinį
  1. Atsiliepimų apie viešbučius pradžios puslapis
  2. Juodkalnija: atsiliepimai apie viešbučius
  3. Juodkalnija: atsiliepimai apie viešbučius
Juodkalnijos pakrantė Patikimi viešėjusių svečių atsiliepimai apie viešbučius

Naujausi atsiliepimai

• Apartments Nikvik Įvertinimo balas: 9

„Šeimininkai labai draugiški. Yra automobilio parkavimo aikštelė. Virtuvėlė, indai, arbatinukas ir kt. Vaizdas iš balkono nuostabus.“

• HOTEL TALIA Įvertinimo balas: 8

„Darbuotojai labai paslaugūs, nespėjome po skrydzio atvykti iki vakarienės, bet ji buvo mums palikta. Turėjome problema dėl masinos atrado mums reikalingą įrankį ir padėjo sutvarkyti. Kambariai jaukūs, tvarkingi. Tūrėjome seimynini numeri likome patenkinti. Baseino vanduo siltas, malonu maudytis, duodami atskiri ranksluosciai bei chalatai. Turejome kelias niūrias dienas, kadangi baseino langai uzsidaro galėjome siltai leisti laika jame :)“

• Hotel Ponta Nova Įvertinimo balas: 8

„Vieta puiki.“

• Splendid Conference & Spa Resort Įvertinimo balas: 7

„Patiko vieta, mes kelevome tokiu metų laiku kai dar neprasidėjas pilnai sezonas tat visų viešbučio teikiamų paslaugų nepavyko išbandyti. Patiko aptarnaujančio personalo lankstumas. Viešbutis švarus tvarkingas.“

• Hotel Porto Sole Įvertinimo balas: 10

„Labai paslaugūs darbuotojai, ypač Olegas.“

• Splendid Conference & Spa Resort Įvertinimo balas: 10

„Puikūs“

• daMonte – Apartments and rooms Įvertinimo balas: 4

„Puikus vaizdas nuo terasos. Netoli nuo centro ir jūros.“

• Katamare Hotel Įvertinimo balas: 10

„Labai skanūs ir gausūs pusryčiai.“

• „Kambarys buvo švarus“

• „Kambariai gražūs, tvarkingi. Kasdien tvarkomi. Skrydi namo turėjome vakare, zadejome leisti laika prie jūros, tad paprašėme registratūroje ar negalėtume sugrįšti ir nusiprausti pirties patalpose? Kadangi rezervaciju tai dienai nebuvo, leido kambari pasilikti iki tol kol mums reikejo isvykti. Be jokio papildomo mokescio :) likome labai patenkinti darbuotoju supratingumu.“