2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Нижня Австрія: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Нижня Австрія Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Pension Weisses Lamm Оцінка за відгуками: 10

“Місце яке створює домашній затишок,персонал,який це підкреслює.Номери чисті і охайні,відповідають ціні і якості,гарні краєвиди з вікна.Кухня це окремо,смачно.Парковка,інтернет,центр міста,все,що потрібно для відпочинку,роботи.“

• Pension Hendling Оцінка за відгуками: 9

“все було добре. сніданок смачний і різноманітний. приємні господарі“

• AVIA Motel Bisamberg Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, охайно, без сторонніх запахів. Простий і смачний сніданок. 9 з 10 Мінус 1 за місце знаходження.“

• Gasthaus Schwarzer Adler Оцінка за відгуками: 1

“Все не сподобалось , крім місця розташування!!! В номерах жахливо тхне !!!“

• Brauner Bär Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно.“

• Krumbacherhof Оцінка за відгуками: 9

“Готель звичайний, в простому австрійському стилі. Головний плюс це персонал! Вони дуже привітні та веселі.“

• Gasthof Seelhofer Оцінка за відгуками: 10

“дуже привітний господар. Я пізно приїхав. Мені зробили вечерю, хоча кухня вже не працювала. Якост було відразу по сіменому. Щиро, з добротою. Дуже приємно.Дякую“

• Gasthof Klinglhuber Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування, чистий і просторий номер, дуже зручне ліжко.“

• Haus zu den Zwei Eichen Оцінка за відгуками: 10

“Тихе , спокійне місце. Є місце для паркування авто. Чисті і дуже комфортні апартаменти, приємний бонус : пиво і вода в холодильнику, скромний , але ситний сніданок. До центру Відня 15-25 хв. на авто . Навпроти - винна сімейна таверна , радимо зайти . Нам все сподобалось , особливо комфортне ліжко, на якому чудово було спати!“

• Pension Artstetten Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель в дуже мальовничому місті. Ми ночували транзитом. Зручна постіль, великий, зручний санвузол. Чудове співвідношення ціна-якість. Обовʼязково повернемось сюди.“