2. Česko - hodnotenia hotelov
Pálava Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Apartmány Vinařství Šebesta Priemerné hodnotenie: 8

„Čisté pekne a funkčne“

• Penzion Baltazar Mikulov Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi sa nám páčilo, sme spokojní s ubytovaním v srdci Mikulova. Penzión je skutočne komfortne zariadený, čistý, nemali sme žiadne výhrady. Izby v penzióne sú veľké, priestranné. Majiteľ je veľmi príjemný, ústretový, ochotne poradil, jeho rady sme aj využili. Personál tiež velmi milý, príjemný. Určite sa radi vrátime.“

• Ubytování Kroupa Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi pekne zariadený interiér ako aj exteriér, čistúnko, veľmi príjemná pani, skvelá kávička a vynikajúci doma robený syr. Určite sa tam ešte vrátime myslím že za rok sme tam 😁😁👍👍“

• Penzion Čáp Priemerné hodnotenie: 10

„Čisté ubytovanie, bohaté raňajky, parkovanie vo dvore. Terasa s výhladom na zámok. Príjemný hostiteľ. Priestor pre bicykle. Pozitívne hodnotenie celého pobytu🙏 odporúčam“

• U JOSÍFKA Priemerné hodnotenie: 10

„Apartman na vysokej urovni ,cistucky vonavy.Vybavenie na urovni,splnilo nase ocakavanie.Urcite sa radi vratime a prideme.“

• Penzion jako víno Priemerné hodnotenie: 10

„veľmi chutn raňajky, príjemné prostredie. Ráno vôňa ako kedysi na prázdninách u mojej babky,krása.“

• Motel Eldorado Priemerné hodnotenie: 10

„vsetko bolo super“

• Pension Štěpán Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi mile vsetko vratane vinarnicky. Pekna velka terasa. Velmi dobry parking.“

• „tiche, kľudné prostredie a možnosť parkovania hned vedla ubytovania v uzavretom priestore“

• Penzion Na Rozcestí Priemerné hodnotenie: 10

„Skvele miesto v srdci Palavy. Krasne a ciste ubytovanie s velmi prijemnymi hostitelmi. Odporucam si dat aj ranajky. Velmi prijemne pre oddych. Poskytnuty plny komfort, nic nam nechybalo. 👍“