2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Pardubice Region: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Pardubice Region Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion U Kohoutka Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасне розташування в центрі міста біля озера. Хороший сніданок з теплою їжею Приємний, ввічливий і уважний персонал.“

• Guest House Sherpa Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово,пан Роман зустрів,в номері чисто ,є можливість готувати та розігріти їду.“

• BIRDIE Pension & Wellness Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалося, те що тут дуже чисто“

• Penzion Slávka Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний готель, прекрасний крайовид з вікна.все чисто ,приємний колектив, смачний сніданок.Будемо повертатися знову.“

• Penzion Best Оцінка за відгуками: 8

“Дуже великі номери, зручно. У душі сильний натиск води, з дороги саме те.“

• Penzion FAJN *** Оцінка за відгуками: 10

“Все було дуже добре“

• Penzion Dašické sklepy Оцінка за відгуками: 9

“Гарний, чистий номер. Приємне обслуговування в ресторані та готелі. Гарна та доглянута територія. Смачне пиво власного виробництва. Сніданок різноманітний та смачний.“

• Penzion Šenk Pardubice Оцінка за відгуками: 9

“Нам треба було потрапити в близьке містечко Лазне Богданеч, але зупинилися ми в Пардубіце. Саме місто мене не дуже надихає, проте побували в замку і музеї. Взагалі все добре, є сніданки. Розташування біля центру, є парковка. Смачні сніданки. Холодильник є в коридорі. Гарний готель для зупинки на ніч.“

• A studio Veselka Litomyšl Оцінка за відгуками: 8

“Великий номер, чудова ванна кімната. Комфортні ліжка. Чисто та прибрано.“

• Penzion Zahrádka Оцінка за відгуками: 10

“Прекрасний пансіон! Обожнюю готелі, де не треба контактувати з персоналом, а все автоматизовано! І це саме він! код від двері надходить на пошту, і від входу і від номеру. Велика кухня, холодильник, обідня зона, є посуд. Зручні ліжка, є достатньо розеток і меблів. Розташування - топ, прямо напротив лазне, хто приїжджає провідувати родичів - ідеальне місце. Дуже цікаві двері в санвузел, і в Пардубіце і в Богданече були такі двері-шторки.“