2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Primorsko-Goranska županija: відгуки про помешкання для відпустки
Primorsko-Goranska županija Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartments Maestral Оцінка за відгуками: 10

“Розташування близьке до моря. Чистота. Велика площа - можна відпочивати компанією. Душова, зала, спальні - все супер“

• Apartments Katarina Оцінка за відгуками: 10

“Все продумано до дрібниць. Дуже сподобалось житло“

• Apartments Marinici Rijeka - with Private Parking Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, всі зручності. Тераса 👍🏻“

• Adria Mare Оцінка за відгуками: 9

“Сучасний дизайн, бездоганна чистота, чудовий краєвид з балкону,парковка,в кімнаті є все необхідне для тижневого відпочинку.Крутий шлях нам ніяк не завадив,навпаки міні-фітнес :)“

• Apartments Melita Оцінка за відгуками: 10

“Усе було просто чудово. Апартаменти близько до моря, дуже привітлива Меліта - вона нас зустріла все показала і усе пояснила. Апартаменти в житті виглядають на багато краще ніж на фото, ми були дуже приємно здивовані.“

• Apartments EMMA Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний господар. Ідеальне укомплектування квартири ( кавова машина+ кава, посудомийна машина👍). Ремонт сучасний і новий. Вид з балкону- фантастичний.“

• Rona Apartments Ani Оцінка за відгуками: 10

“Чудові затишні та просторі апартаменти , навіть кращі ніж на фото. Велика тераса з видом на море та красиву віллу Мюнца. Зручні ліжка , добре обладнання кухня. Менеджери команди Рона швидко відповідають на запитання.“

• Apartmani Željka Оцінка за відгуками: 10

“Було чисто! І дуже приємна господиня🌹“

• APARTMANI RUŽICA Оцінка за відгуками: 10

“Все“