2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Provence Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• B&B HOTEL Marseille Prado Vélodrome Оцінка за відгуками: 10

“Мені сподобалось у вас відпочивати. Був два дні. В номері все було чисто, вся сантехніка працювала, є кондиціонери, гарна логістика.“

• The People - Marseille Оцінка за відгуками: 7

“Зручне ліжко і полички для особистих речей поруч, шумоізоляція кімнат , але відсутність її в кімнаті, та тут все залежить від сусідів 😅 Наче непоганий район, недалеко від вокзалів. Можна лишити речі у камері схову, якщо Ви приїхали раніше, але то буде не безкоштовно.“

• Motel Cap Sol Оцінка за відгуками: 9

“Гарне співвідношення цени та якісті. Чудовий персонал. Коли я забув речі вони одразу зателефонували мені.“

• B&B HOTEL Marseille Prado Parc des Expositions Оцінка за відгуками: 9

“Перше, що хочу відмітити - персонал. Привітний , радий допомогти і мені дуже сподобалось те, що мене заселили раніше часу, за що я щиро вдячна ❤️ Розташування для подій на стадіоні дуже зручне, 20 хвилин- і ви на місці. Затишний район, поруч метро.“

• ibis budget Marseille Aeroport Provence Оцінка за відгуками: 10

“Чистота і розташування до аеропорту“

• Résidence Richemond Оцінка за відгуками: 4

“Персонал“

• Résidence Kley Оцінка за відгуками: 9

“Розташування близько до вокзалу, пішки до Старого порту 20 хвилин, чиста постіль, наявність холодильника і взагалі міні-кухні.“

• Au Bien Etre piscine Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось тут все! Дуже доброзичливий персонал. Номер невеличкий, але дуже затишний та акуратний. Басейн дуже класний зі зручними лежаками. Також тут можна класно повечеряти в ресторані. Їх шеф створює гастрономічні дива! Ми обовʼязково повернемося!“

• thecamp Hôtel & Lodges - Aix en Provence Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний новий готель в мальовничому місці. Смачні сніданки і привітний персонал.“

• B&B HOTEL Marseille Aéroport Saint-Victoret Оцінка за відгуками: 2

“Жінка, яке здійснює трансфер в аеропорт. Дуже позитивна персона, відвезла нас на залізничну станцію та покращила нам настрій, після пережитого вночі стресу.“