2. Франція: відгуки про готелі
  3. Франція: відгуки про готелі
Французька Рив'єра Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Les Capucines Saint Tropez Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно красива природа! Спів пташків та спокій! Я просто вражена, жодний мережевий готель не надасть такого затишку і спокою!“

• Hotel la Ponche Оцінка за відгуками: 10

“В самому центрі міста, в пішій доступності всі ресторани , колоритні вулички ,зручна парковка якщо ви на машині , дуже сподобалось, повернуся ще в це місце“

• Best Western Alba Оцінка за відгуками: 8

“Зручний, просторий номер. Нові меблі. Дуже зручне розташування.“

• Splendid Hotel & Spa Nice Оцінка за відгуками: 9

“Комфортні ліжка, чистота, наявність усього необхідного. Ресторан і басейн на даху був чудовий“

• Locarno Оцінка за відгуками: 8

“Розміщення ,сніданок,персонал“

• Goldstar Apartments & Suites Оцінка за відгуками: 3

“Хороша локація.“

• Baccarat Hostel Оцінка за відгуками: 1

“Единий плюс це місце розташування, поряд з залізничним вокзалом, поряд кафе, ресторани, магазини, недалеко від моря. Ще наявність інтернету, по прохання надали праску. Отель дуже брудний, незручні ліжка, сметдючі ковдри, дві розетки в кімнаті на 6 чоловік. Шаф немає, вішаків немає, речі попрати і висушити ніде, один столик, який хитається і подраний стілець. І дуже смердить, всі мої речі потім смерділи цим запахом. Вентиляції немає, мали весь час відчинені вікна, кухня дуже замала для такої кількості гостей, два холодильника побутових на весь отель. Не раджу.“

• L'Esterel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, поруч багато комерції та ресторанів. Чисті, зручні кімнати, привітний персонал та снадінок на терасі на даху. Вже втретє тут зупиняємось. Все чудово !“

• Hôtel Helvétique Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручна локація. Чистий і просторий номер. Смачні круасани на сніданок. Привітний персонал. Рекомендую“

• Hotel de Berne Оцінка за відгуками: 6

“Готель розташован неподалік від вокзалу, розв'язки транспорту та різних магазинів. Кімнату прибирали кожного дня. На сніданок була кава, сок та круасани.“