2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Німеччина: відгуки про готелі
Rügen Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Windflüchter Оцінка за відгуками: 4

“Парковка“

• Rugard Thermal Strandhotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце одразу біля моря, затишно, смачна їжа, привітний персонал, ще й багато приємних сюрпризів гостям.“

• Parkhotel del Mar Оцінка за відгуками: 10

“Готель нам сподобався,чисті та затишні номери,смачні сніданки. Приємний персонал. Знаходиться готель неподалік від моря та національного парку "Ясмунд". Хороше співвідношення ціни та якості.“

• H.W.S. Hotel Der Wilde Schwan Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне та затишне місце.Непоганий сніданок, всього було достатньо. Для дитини навіть підготували набір (столові прибори,тарілочку) і навіть олівці для малювання:) це дуже мило! Привітний персонал, гарна територія.“

• Hotel Garni Meeresblick Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне розташування. До моря лічені метри. Дуже адекватний німецькомовний персонал. Сніданок. Зручний паркінг, біля самих вікон. Ресторани і магазини поруч.“

• IFA Rügen Hotel & Ferienpark Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Дуже привітний персонал. Просторий номер. Зручна невеличка кухня. Є все необхідне для готування. Море поруч. Чудово.“

• Hotel & Restaurant Am Wasser Оцінка за відгуками: 9

“Той момент, коли 100% співвідношення ціна якісь. Гарна парковка, хоча і за гроші (5 євро) є територія для прогулянки та де посидіти біля води. Також є невеличкий дитячий майданчик. В пішохідному доступі вихід на море та в протилежну сторону порт і паром. В ресторані достатньо непогана їжа, риба сподобалась. В номері прибирали. Сніданок хороший і смачний.“

• Soibelmanns Hotel Rügen Оцінка за відгуками: 9

“Достатньо варіантів для дозвілля (басейн, теніс, бадмінтон, тренажерний зал...), наявність дитячої кімнати та пісочниці на вулиці. Непогані сніданки та вечері, хоч і не дуже різномаїтні (якщо приходити не в останню мить). Просторий номер. Привітний та уважний персонал :) Зручне розташування - приблизно рівновіддалений від усіх куточків Рюгена (не більше години), неподалік заправка та супермаркет. Наявність власної безкоштовної парковки.“

• IFA Rügen Hotel & Ferienpark Оцінка за відгуками: 6

“Розташування біля моря, паркінг поблизу“