2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Sella Ronda Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• IHR Hotel Villa Emma Értékelési pontszám: 9

„Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Az ételválaszték megfelelő. Kényelmes közösségi tér. A parkoló nagy, mindig könnyen találtunk helyet.”

• Hotel Alpenrose Értékelési pontszám: 10

„Nagyszerű hely volt a társaságnak a környékbeli kerékpár túrákhoz, túrázáshoz. Délutánonként regenerációs lehetőséggel a jacuzziban, szaunában. Reggelire is jó választék volt, vacsorára pedig kifejezetten különleges, finom ételek közül választhattunk. Személyzet is kedves és segítőkész volt mindig.”

• Garni Bellavista Értékelési pontszám: 10

„Elsősorban amit kiemelnék A személyzet kedvessége vendégszeretete.😍. Kiváló választék és minőségi reggeli recepciónál kért cappuccino szuperfinom remek tisztaság🤗❤️ biztos még visszatérünk Grácia”

• Hotel Plan De Gralba - Feel the Dolomites Értékelési pontszám: 9

„Személyzet hozzáállása, a szálloda elhelyezkedése, bor lista válssztéka”

• Hotel Grifone Értékelési pontszám: 8

„Si transzfer szupergyors, nem tudtam levenni a sicipomet es mar odaertek ertunk”

• Park Hotel Faloria Értékelési pontszám: 9

„Jó helyen fekvő csendes szálloda, a sífelvonótól 5 perc séta, de a ház előtt megáll a síbusz is. A reggeli választékos, bőséges. A vacsora (karácsonyi időszakban voltunk) 5-6 fogásos volt minden nap és szerintem öt csillagos. A felszolgáló személyzet rendívül kedves és barátságos. A wellness részeleg meglepően sokoldalú, kellemes.”

• Hotel Casa Alpina - Alpin Haus Értékelési pontszám: 6

„A helység.”

• Hotel Oswald Értékelési pontszám: 10

„Minden”

• Chalet Margoni Értékelési pontszám: 10

„Kiváló reggeli, kényelmes szoba. Érkezéskor tájékoztattak minket a másnapi lezárásokról a városban. A hotel aljában egy jó kis bár is volt.”

• Hotel Evaldo Értékelési pontszám: 10

„Central,cleen,nice personal,”