Sellaronda Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Bellevue Оцінка за відгуками: 9

“Сподобалось практично все! Від привітного персоналу до смачних сніданків, які були включені в ціну ! Сніданки дійсно топ :) дуже різноманітний вибір“

• Villa Adria B&B Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування, до витягів іти 5 хвилин. Кухня обладнана всім необхідним, в кімнатах було чисто та затишно, гарний вид з вікон на гори. Персонал привітний!“

• Garni Le Chalet Оцінка за відгуками: 7

“Чудове розташування, близько до зупинки скібасів. Привітна господиня. Ми отримали mobilcart для поїздок на місцевих автобусах. Сніданок смачний, хоча одноманітний, але на три дні нормально.“

• Hotel Dolomiti Schloss Оцінка за відгуками: 7

“Зупинялися на одну ніч. В цілому готель непоганий, розташований в мальовничому містечку. Готель без сучасного ремонту, але ж в номерах все досить зручно, велика ванна кімната, в номері маленька кухня. Здивувало, що кухонька в номері є, але немає жодного посуду та столового прибору, не було навіть стаканів.“

• Smart Hotel Saslong Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалося) Чистенько,акуратно,смачна їжа на сніданок,шикарний готель,гарне розташування,є парковка.“

• Monte Pana Dolomites Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Персонал, локація“

• Garni Hotel Miara - Your Dolomites Home Оцінка за відгуками: 10

“Сімейний затишний готель. Зручне розташування, гарні краєвиди, дуже приємний персонал.“