3. Сицилія: відгуки про готелі
Сицилія Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel La Dimora di Piazza Carmine Оцінка за відгуками: 1

“Не змогла оцінити помешкання, оскільки після бронювання зі мною ніхто не звʼязався. Приїхала під готель, все було зачинено. У повідомленнях мені ніхто не відповів. Довелось їхати далі щось шукати. Гроші за бронювання мені теж ніхто не повернув.. Така ситуація трапилась зі мною вперше.“

• Sunrise Hostel & Rooms Оцінка за відгуками: 5

“Кімната була досить просторою та більш менш чистою.Місце розташування дуже класне.“

• Casa Vitrani Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування майже біля пляжу, гарний ремонт. наяність необхідного посуду. Наш намер був з частковим видом на море. Великий плюс за наявність пляжної парасольки. Ще б один великий плюс додала б наявність пляшечки рослинної або оливкової олії))“

• Hotel Mediterraneo Оцінка за відгуками: 8

“Готель розташований дуже добре. 3 хвилини до театру Массімо, і до всіх пам'яток. У номері все працювало, матрас був дуже зручний але душова кабіна не має дверцят, тому вода була кругом. Не було чайника в номері. Стосовно кухні, вона нам не була потрібна, але якщо забажаєте користуватися кухнею, то додаткова оплата 10 евро в день.“

• Insulae Resort Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце, прекрасний готель, смачна їжа, гарні краєвиди і неймовірні люди. Дякую за чудовий відпочинок!“

• Saracen Sands Hotel & Congress Centre - Palermo Оцінка за відгуками: 10

“Чисті номери, дуже смачні сніданки та вечері. Надзвичайно красиві краєвиди“

• Gran Bretagna Boutique Hotel Ortigia Оцінка за відгуками: 9

“Місцерозташування поруч з набережною. Одразу внизу є ресторани. Дуууже привітний персонал. З балкону боковим хором було видно шматочок моря. Поруч є величезна платна паркова. Класний сніданок, великий вибір закусок, випічки і фруктів.“

• Grand Palladium Sicilia Resort & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось абсолютно все. Кухня різноманітна та смачна, номера чисті та прибирають їх кожного дня,персонал ввічливий та завжди готовий допомогти, аніматори цікаві та веселі! Всім задоволені“

• BnB Casa Rossa Оцінка за відгуками: 4

“Басейн. Панорама“

• Hotel La Riva Оцінка за відгуками: 9

“Ми приїхали пізно ввечері, нам одразу допомогли припаркувати авто перед готелем. Це було дуже приємно. Важливо, коли персонал турбується про своїх гостей. Я люблю старенькі готелі, за якими доглядають і вони в хорошому стані. Цей готель як раз такий. Нейморна атмосферна рецепція, коридори і номери. В готелі є ліфт, що дуже зручно. Номер нам дали з виглядом на море, тож я зустріла неймовірний світанок. Ввечері ми купили в магазині продукти, тож снідали на балконі з неймовірним краєвидом. Враховуючи ціни в Таорміні, цей готель прям знахідка.“