South Aegean Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• MyCocoon Hostel Оцінка за відгуками: 7

“Місцезнаходження, близько до центра. Персонал дуже привітний та залюбки відповідав на всі запитання. Прекрасна тераса з басейном та видом на море. Магазин на першому поверсі“

• All Senses Ocean Blue Sea Side Resort - All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий персонал,смачна їжа ,щодня прибирали в номері ,гарне розташування.“

• Rodos Palace Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Співвідношення ціни та якості-це саме про ваш готель.Прекрасний,привітний персонал,казкові вигляди,навіть моря не потрібно.Задоволена на всі 100% обов’язково повернусь,та вже рекомендувала друзів.“

• Ibiscus Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Гарне розташування. Дуже милий і приємний персонал. Смачна їжа.“

• N E P center Hotel Rodos Оцінка за відгуками: 1

“It's terrible! Постільні кліщі/клопи чи як їх там! Це просто хоррор!“

• Matina Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Помешкання знаходиться у серці міста. Дуже чисто та затишно. Персонал надзвичайно привітний“

• Apollo Beach Оцінка за відгуками: 10

“Це був насправді чудовий та спокійний відпочинок. Зона лежаків на траві - це чудове рішення, дуже комфортно. Їжа завжди смачна та різноманітна, персонал ввічливий та уважний. Жінка, яка готує млинці та вафлі неймовірна 😊 Готель був повністю заповнений, але місця вистачало всім. Це перший готель в якому ніхто не займав лежаки, багато гостей з Німеччини, всі дуже привітні та ввічливі. Басейн охайний та чистий, варто ходити на аква гімнастику, там завжди весело. Вечірньої анімації не багато, але ми задоволені. Нам сподобалось, ми відпочили та відновились 😊 дякуємо!“

• Blue Sea Holiday Village Оцінка за відгуками: 8

“Гарний готель,красиві і чисті басейни,прибирання номерів кожного дня,шикарний вибір їжі і напоїв,меню для дітей,також розваги протягом дня для дорослих і дітей.“

• KOLYMBIA SKY HOTEL Оцінка за відгуками: 8

“Гарне і чисте помешкання,не далеко від моря,привітний персонал,напої всі смачні і алкоголь гарний,не шумно,є номери з видом на море,також поряд багато магазинів.“

• Afandou Blu Оцінка за відгуками: 7

“Отель розташований близько до моря. Добре, що у вартість включено харчування, бо в Афанту поїсти ніде🙃 Ми бронювали номер для 3, але це був двокімнатний номер для 5 на 2 поверсі. Прибирання відбувалось кожен день. Вибір їжі був хорошим.“