2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Gran Canaria South Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa Оцінка за відгуками: 10

“отель чудовий. Чисто, шикарна територія, гарний вибір страв.“

• Seaside Sandy Beach Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірно смачна і різноманітна кухня! Дуже професійний і турботливий персонал! Гарний сад з басейном!“

• Servatur Playa Bonita Оцінка за відгуками: 7

“Нас заселили раніше зазначеного часу, в кімнатах чисто , прибирання кожного дня, дуже смачна і різноманітна кухня.“

• H10 Costa Mogán Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце, прекрасний краєвид на океан. Дуже чисто, привітний персонал. Хороша різноманітна їжа, багато морепродуктів. В нас було дуже пізнє заселення і нас зустріли з пакетом з водою та сендвічами, також дозволили залишитись в готелі після виселення.“

• Radisson Blu Resort Gran Canaria Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал“

• Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарний,чистий та великий номер,я не очікувала що буде 2 кімнати😍 Рушники були білосніжні та дуже часто змінювались.Постіль також була дуже чистою і приємно пахла,я спала наче в хмаринках.Хоча є один недолік,ліжка дуже легко їздять по підлозі і розсовуються,вночі випадково можна впасти між двома ліжками🤭Але в цілому матрац та подушки дуже зручні.Велика,гарна територія.Різноманітна кухня,все дуже смачно,була і червона рибка і креветки і суші.Я ніколи не була голодною.Напої на будь-який смак.Приємний персонал,всі були дуже привітними.За 10 хвилин можна дістатися до зупинки громадського транспорту,звідки автобусом 66 можна доїхати до аеропорту, а автобусом 30 - до Лас Пальмасу.“

• Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso Оцінка за відгуками: 9

“Територія величезна ,все зроблено зі смаком ,кожного дня розважальна вечірня программа після вечері . Багато басейнів (різної глибини і температури води ) дуже близько до океану. Океан то окрема любов! З номеру готелю його можна було спостерігати . Гарні краєвиди ,тихо о 23:00 на території готелю . Тому можна обирати для відпочинку літніх людей ,приємний персонал ,виконують любі прохання і швидко . Задоволена !“

• Relaxia Beverly Park Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось,повністю відповідає ціні. Привітний персонал. Обов'язково приїдемо ще раз“

• Apartamentos Los Veleros Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, доброзичливий персонал“

• Bungalows Parque Nogal Оцінка за відгуками: 10

“Якщо можна було б поставити оцінку вище, я б це зробив. Все було дуже чудово, від моменту заїзду, до виїзду. Нам дозволили заїхати в номер раніше, так як ми прилетіли раніше часу заселення і дозволили залишитися в номері родовище в день від'їзду. Персонал дуже чудовий. Я гадаю, ми ще неодмінно повернемося сюди“