2. Албанія: відгуки про готелі
Tirana Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Maritim Hotel Plaza Tirana Оцінка за відгуками: 8

“Локація, розмір номеру“

• Mosaic Home Оцінка за відгуками: 10

“Мені надіслали всі інструкції як потрапити в хостел вночі, і дали пароль wi-fi інструкції також. Чітко було описано де розташовані всі кімнати щоб можна було знайти своє місце. Душові і туалети були дуже чисті. Постільна білизна і матраци на ліжках також чисті і хороші матраци. Є затишна тераса і в дворі під накриттям столики для відпочинку на свіжому повітрі. Пропонують сніданок, але я його проспала. Особливий інтер'єр і такий гвинтові сходи зручні. Персонал привітний, запропонували залишити речі поки я ходила в місто вирішити свої питання. Справді дуже привітний персонал і і чисто. Виселення в 11:00, але якщо ти спиш то тебе піньками не будуть виганяти з хостела а дадуть ще трохи подрімати. Бо я була в таких хостелах що не дуже привітно виставляли.“

• Grand Hotel Gjyshi Оцінка за відгуками: 4

“Нічого“

• Emerald Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 3

“Раніше зупинялась і не мала проблем, але цього разу настрій зіпсований, більше в це помешкання не повернусь.“

• mk hotel tirana Оцінка за відгуками: 10

“Розміщення, безкоштовний трансфер до аеропорту, басейн, смачна їжа в ресторані“

• Hostel Albania Оцінка за відгуками: 9

“Це чудове місце для відпочинку і відновлення сил“

• Hotel Green Оцінка за відгуками: 9

“Комфортний готель. Близько до аеропорту. Є парковка. Чисто, свіжа постільна білизна. Може бути незручно добиратись до центру Тирани.“

• Hotel Terminal Tirana Оцінка за відгуками: 10

“Мені дуде сподобалось. Великий просторий номер, зручні ліжка та подушки.“

• F&M Hotel 2 Оцінка за відгуками: 10

“Обслуга неймовірна, працівники дуже відкриті до гостей, їм не становить проблеми за дбати про гостей. Видно що працівники люблять це місце та дбають про гостей. Номери чисті, в них приємно знаходитись. Ванна кімната прекрасно оснащена. Чисті рушники та постіль. Немає до чого причепитися. Я дуже рекомендую тут залишатись. До центру дуже близько, ми ходили пішки.“

• N Hotel BY NOSHI Оцінка за відгуками: 10

“Гарний готель, розташований близько до аеропорту. Світлі і чисті номери.“