2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Trentino keleti síterület Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Ciasa Alpina Relax Hotel Értékelési pontszám: 9

„Nagyon kedves és segítőkész a személyzet, szuper a svédasztalos reggeli, szuper a vacsora, szép tiszta hotel, kellemes a környezet. Kifejezetten tetszett, hogy a 3 fogásos vacsorához - a desszert kivételével - 3 opció közül lehetett választani minden nap a reggelinél egy menüből, és még egy svédasztal is rendelkezésre áll, úgyhogy lehetetlen éhen maradni. A hotel kb. negyed óra sétára van a hangulatos belvárostól. A sítároló fűtött, mindenfajta felszerelés kényelmesen elfér.”

• Sport Hotel Pampeago Értékelési pontszám: 7

„Bőséges változatos reggeli. Tág időkorlátok között!”

• Hotel El Laresh Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos környezet,hegyre néző kilátással. Kényelmes tágas,tiszta szobák jól felszerelve. Segítőkész barátságos személyzet, mindenben segítőkészek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.”

• IHR Hotel Villa Emma Értékelési pontszám: 9

„Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Az ételválaszték megfelelő. Kényelmes közösségi tér. A parkoló nagy, mindig könnyen találtunk helyet.”

• Ostello SanMartino Értékelési pontszám: 10

„Közeli sílift es az autentikus hangulat.”

• Garni Festil Értékelési pontszám: 9

„Reggeli jó Kiszolgállás nagyon kedves vendég szerető”

• Hotel Soreghes Gran Chalet Értékelési pontszám: 10

„A reggeli és a vacsora is , nagyon finom változatos es bőséges , A személyzet nagyon kedves, segitőkész , külön köszönjük Rebeca-nak , egy igazi profi.”

• Albergo Garnì Antico Mas del Medico Értékelési pontszám: 10

„Minden tőkeletes ,mindenki kedves ,csak ajánlani tudom mindenkinek aki a környéken jár .Biztos vagyok hogy még visszatérünk. A reggeli és a vacsora is szenzációsan jó volt , és az odafigyelés a vendég kérésére esetünkben a lányom laktóz érzékenységére nagyon kedves volt ! Köszönjük”

• Hotel Bellamonte Értékelési pontszám: 10

„Kellemes, tiszta környezet, segítőkész, kedves személyzet. Nagyon változatos és finom ételek.”

• Romantic Hotel Excelsior Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos középkori kastélyszálló a város központjában. Családbarát, rokonszenves fogadtatás és kiszolgálás. Az étterem 4-5 fogásos menüjének minősége, élvezeti értéke, a felszolgálás megérdemelne egy Mischlen csillagot.”