2. Румунія: відгуки про готелі
  3. Tulcea: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Tulcea Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Căsuța Măriuca Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель. Оснащений всім необхідним для проживання. Привітний персонал. Господар зустрів, бо не змогли швидко знайти. Пригостили відром черешні. Задоволені проживанням, хоча провели одну ніч, то враження неперевершені. Дякую велике господарям.“

• Pensiunea Melisa Оцінка за відгуками: 9

“Невеликий чистий номер 105 з балконом. В ньому було усе необхідне щоб відпочити з дороги і прийняти душ. В номері одне велике ліжко, чиста постіль, зручні матраси, шафа для одягу, тумба з телевізором, міні холодильник, кондиціонер. Чисті рушники, туалетний папір та рідке мило для рук, гаряча вода. Привітна адміністрація, розмовляють англійською. Заселитися можна в будь який час, коли ви доїхали. Поруч Пам"ятка архітектури, що дозволяє годину часу активно відпочити на природі. Можна покращити: кондиціонер дує прямо на ліжко та відсутній розрахунок карткою, лише готівка.“

• Casa Radu Оцінка за відгуками: 7

“Ми приїхали піздно у 23 годині,нас зустріли“

• Vila Rico Оцінка за відгуками: 9

“Великий, просторий номер - приємно було, чисто і охайно. В цілому все добре.“

• pensiunea medellin Оцінка за відгуками: 7

“В номері було сказати, що було дуже чисто — нічого не сказати. Ліжко зручне. Ванна кімната велика, простора та дуже чиста, нема до чого придивитися. Дякую за чисте та комфортне місце для відпочинку.“

• Agropensiunea Olteanu Оцінка за відгуками: 10

“Будинок в мальовничій місцині за 12 хвилин від паромної переправи, що дуже зручно. Дуже вдячна господарям за те, що почекали до майже 2-ї ночі, на кордоні була довга затримка ((. Надзвичайно затишний і чистий будинок, зручне ліжко. І головне - можна з собакою )“

• Agropensiunea Olteanu Оцінка за відгуками: 10

“Все“

• Pensiunea Anda Оцінка за відгуками: 9

“Все ,від бронювання до нашого виїзду, було на повній взаємній довірі з господинею готелю. Комфортно і чисто.“

• PENSIUNEA CAMELIA Оцінка за відгуками: 10

“Дуже добрий пансіонат. Дуже гарні люди в ньому. Задовольнили мій запит, навіть більше. Власниця чудова жінка! Для дитини купили чайник та воду В пансіонаті тиша повна. Чистота! Як вдома“

• Agropensiunea Olteanu Оцінка за відгуками: 9

“Привітний персонал Чисто. Все як заявлено в описі.“