2. Turecko - hodnotenia hotelov
  3. Turecko - hodnotenia hotelov
Turkish Riviera Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Limak Lara Deluxe Hotel & Resort Antalya Priemerné hodnotenie: 10

„Strava bola vynikajúca. Poloha a vybavenie hotela super. Personal ochotne pracoval s úsmevom na tváry. Izba top.“

• Melas Holiday Village Priemerné hodnotenie: 9

„Krasne prostredie, profesionálny a milý prístup. Ochota vyhovieť požiadavkám. Jedlo chutne a pestré. S priateľkami sme si vychutnali každý deň v tomto rezorte.“

• Magic Tulip Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„hotel je velmi dobre situovany, ma velmi pekny bazen a vyhlad z balkona. Restauracia bola prijemna, na otvorenej terase, parkovat sme mohli priamo pred hotelom“

• Hotel Meri All inclusive Priemerné hodnotenie: 6

„Prostredie, pláž“

• Swandor Hotels & Resorts - Kemer Priemerné hodnotenie: 10

„Nadherny hotel. Novoprerobený. Izby na booking su v novo postavenych budovách a zodpovedaju fotkám. Viac lôžkové izby sú na dvoch podlažiach s 2 kupelnami. Všetko krasne a nove. Velky hotel, diskobar pod holym nebom 2 krat tyzdnene, dalej od izieb. Pekné moló. Dobra posilovna. Všade sa dohodnete po rusky a anglicky.“

• Spice Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita Belek nadherna..zelen..krasne more..hotel je pekny..nadherne zahrady..“

• Far Life Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Personál bol veľmi milý a nápomocný. Jedlo úžasné. Obrovský výber raňajok a večere za skvelú cenu. Skvelé drinky. Oddych pri bazéne. Sauna a hamam v cene ubytovania ale to sme nevyužili. Živá hudba so skvelými hudobníkmi. Príjemná zábava a relax Výhľad z izby na hory je úžasný. Lokalita skvelá, blízko k pláži.“

• MIA CASA HOTEL Priemerné hodnotenie: 7

„Ubytovanie priamo na plazi“

• Tonoz Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„hotel bol velmi pekny, situovany priamo v centre obchodikov a zaroven velmi blizko od plaze. ranajky boli bohate, velky vyber a boli aj velmi chutne. Vyuzili sme ponuku polpenzie a vecera bola naozaj velkolepa, mohli sme si vybrat z menu predjedlo, polievku, hlavne jedlo a dezert,boli sme velmi spokojní“

• TUI BLUE Seno - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko ale uplne vsetko od transferu cez stravu az po ubytovanie bolo vsetko tip top. Taktiez personal hotela na skutocne vysokej urovni. Aj ked sme si niekedy nerozumeli nasa anglictina nie je velmi dobra vsetko sme zvladli spolu s usmevom. Niekedy mam taky pocit ze tej dobrosrdecnosti a ochoty by mohli trosku poslat aj k nam do zapadnej europy do vychodnej a strednej o nico viac. Super dakujeme. Caute“