2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Udine Area Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Meublè Zenith Értékelési pontszám: 10

„A szoba nagyon tiszta volt, a reggeli bőséges. A tengerpart 5 perc sétára van, van a közelben étterem, bolt. Bátran ajánlom mindenkinek.”

• Meditur Hotel Udine Nord Értékelési pontszám: 10

„Tiszta szobák , bőséges reggeli.”

• Hotel La Pergola Dependance Értékelési pontszám: 10

„Harmadjára voltunk itt gyönyörű a szállás ,bőséges reggeli,kedves személyzet”

• Al Rol Értékelési pontszám: 10

„A hely stílusa.”

• Al Castello Értékelési pontszám: 9

„Átutazóban szálltunk meg. Tökéletes szállás, csendes, nyugodt helyen. Motorkerékpárjaink biztonságos,fedett helyen parkoltak. A személyzet nagyon kedves volt, még azok is, akik nem beszéltek, csak olaszul.”

• Hotel Principe Értékelési pontszám: 9

„Modern szálloda a busz- és vasútállomás szomszédságában, közel az óvároshoz. Kissé beljebb van a főúttól, így viszonylag csendes és elég tágas saját parkolója is van. Barátságos személyzet, egyszerű szoba nagyon kényelmes ággyal és az árhoz képest a reggeli is egész jó.”

• Hotel Rex Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves volt mindenki, tisztaság volt, remek reggelik, közel a strand”

• B&B Al Vecchio Confine Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű helyen van, közel a pályához! Mégis csendes! Friss levegő, az alvásom fantasztikus volt! 😁Egy pihenőt tartottunk itt Spanyolországba utazva. Állatbarát. Kényelmes, tiszta, kedves tulajdonosok! ♥️ Ár érték arány teljesen megfelelő. Tökéletes választás volt! Bátran ajánlom mindenkinek!”

• Hotel Roma Értékelési pontszám: 9

„Belső parkoló. Nagy szoba.”

• Hotel Palace Értékelési pontszám: 10

„Szép,kényelmes hotel.Az elhelyezkedése kiváló,a tisztaság példa értékű!Még biztosan visszatérünk!”