2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Usti nad Labem: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Usti nad Labem Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion Přívoz Оцінка за відгуками: 10

“На сніданок все було дуже смачно.Господарі надзвичайно приємні.“

• Penzion Kornout Оцінка за відгуками: 10

“Дякуємо Дженіфер і Гонджику, що швидко відреагували на наш неочикуваний приїзд, поселили нас🤗“

• Apartmán Ateliér Оцінка за відгуками: 6

“Не дуже близько до вокзалу, але у самому центрі. Чисто, свіжа постіль та рушники.“

• Penzion Korida Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце! Свіжий ремонт, зручне розташування. Є спільна кухня, де можна зручно розігріти їжу чи зробити чай. Процес заїзду та виїзду безконтактний. В кімнаті дуже чисто та комфортно.“

• Valečská pálenice Оцінка за відгуками: 9

“Ми вже в друге тут побували. Нам дуже подобається, гарне тихе місто. В номері є кухня з кофеваркою та всім необхідним для приготування, а також печка де при необхідності можна розвести вогонь.👍“

• Ubytování u Kováře Оцінка за відгуками: 10

“Зручний та теплий номер. Чудовий варіант для студентів або для туризму. Біля пансіону є автобусна зупинка. Власник дуже приємна і привітна людина.“

• Restaurace U Kostela Оцінка за відгуками: 7

“Все було чудово. Співвідношення ціни і якості. Номер“

• Saraya Wellness & Penzion Оцінка за відгуками: 8

“Кімнати чисті і просторі, ліжко зручне і постіль чиста“

• Apartmány Polevsko Оцінка за відгуками: 8

“Місце знаходження дуже чудове та тихе, поблизу спуск горно- лижний 50м.“

• Pension Mikulka Оцінка за відгуками: 9

“Мальовнича природа , гори і тиша.Гарна можливість обновити сили і відпочити.Гостинність власників.Зручно те , що тут розмовляють як німецькою так і чеською мовами.Смачні сніданки і домашня затишна атмосфера.“