2. Olaszország hotelértékelések

„Elhelyezkedése”

• Borgo Di Collelungo Értékelési pontszám: 6

„Környezet,a gyönyörű fekvés”

• Villa Sabolini Értékelési pontszám: 10

„Bőséges svédasztalos reggeli, kiváló elhelyezkedés!”

• Hotel Le Macine Értékelési pontszám: 8

„Nagyon jó helyen volt.”

• Podere Bellavista Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt. Maximálisan elégedettek voltunk. Pazar helyen voltunk, maximális figyelem és kedvesség vett bennünket körül, kezdve a megérkezéskor kapott pohár bor, pirítós és rágcsi, amíg a háziak megcsinálták az irataink alapján a check-in-t. A bőröndökkel sem kellett foglalkoznunk, azt gyorsan "bevarázsolták" a szobáinkba, amíg minket körbevezettek és megmutatták, mi merre van, és egyik ámulatból a másikba estünk azon, hogy milyen csodálatosan gondozott, rendezett és a legkisebb részletekig kigondolt minden.  Vacsorára is bejelentkeztünk a szálláson lévő étterembe és egy hihetetlen 4 fogásos vacsorát kaptunk, a teraszon. Mennyei volt, főképpen, ha figyelembe vesszük, hogy én tejmentesen étkezem, és ez ott egyáltalán nem jelentett problémát. Csak ajánlani tudom!”

• Il Borghetto Tuscan Holidays Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű környezetben van a ház, a kert és a szállás is gyönyörű volt.”

• Hotel Sovestro Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos környezetben, csendes, nyugodt hely. Makulátlan tisztaság mindenhol, kedves, segítőkész személyzet. Shuttle busz szolgáltatás San Gimignano városba, visszafelé kellemes séta, filmbe illő kilátással. Az étterem kiváló, toszkán ízek, első osztályú borok. Egy fantasztikus család óriási munkája ez a hely, csak ajánlani lehet!”

• Toscana Ambassador Értékelési pontszám: 10

„Évente legalább két alkalommal szállok meg a hotelben. A reggeli menü mindig változik, így nem unalmas. Közel van a vasútállomás, így nem kellett az autót használnom az utazásokhoz. A portás hölgyek roppant kedvesek. És a legfontosabb: ingyen lehet parkolni.”

• Relais Santa Chiara Hotel - Tuscany Charme Értékelési pontszám: 10

„Kis kutyánkkal érkeztünk, mindenki nagyon kedves volt, nagyon szép volt a szoba, finom volt a reggeli. :)”

• Hotel & Restaurant Casolare Le Terre Rosse Értékelési pontszám: 10

„Bőséges kínálat a reggelinél. Figyelmes személyzet. Az elégedettségünket a szálloda személyzete folyamatosan kontrollálta. A degusztációs menüt ki kell próbálni! Minden nagyon finom volt!”