3. Валле-д'Аоста: відгуки про помешкання для відпустки
Валле-д'Аоста Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• La Maison de Joanna 2 Оцінка за відгуками: 10

“Joanna була дуже гостина. Будинок був дуже комфортний і теплий. Ми чудово провели час з родиною. Рекомендую.“

• Beauregard apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Дуже чудові апартаменти, чисті, комфортні ( нас було 2 дорослих та 4 дитини), теплі ! Дуже близько до канатної дороги та центру міста. Вдячні за чудовий відпочинок.“

• "Lo méquio de Emilie" 2 passi da centro e piste Оцінка за відгуками: 8

“Дуже привітні господарі. Швидко реагували на проблеми, вирішували їх. Дуже чисто і затишно. Домашня обстановка, інтер'єр зроблений з любов'ю. Є посуд, чай, кава, сіль, перець, цукор і навіть деякі продукти. Телевізор з YouTube. Поряд супермаркет. В пішій доступності до підйомника“

• Rayon de Soleil Оцінка за відгуками: 10

“Це неймовірне місце. Купа позитивних емоцій. Дуже якісний ремонт. Нас чекали солодощі для дітей і бутилочка проспект. Кави і чаю було вдосталь. У ванній кімнаті все необхідне. Неймовірний вид з балкону на гори і сад. Окреме дякую хочеться сказати господареві житла. Неймовірно теплий прийом. Дуже приємна людина. Ще плюс парко місце поряд з домом. З радістю повернемося сюди. Дякую.“

• Il Nido Оцінка за відгуками: 10

“Мені і моїй сімʼї все сподобалося. Чисто, приємна господиня, гарне розташування. Також було все необхідне в квартирі для зручного проживання сімʼї“

• La Maisonnette de Stefano Оцінка за відгуками: 10

“Саме помешкання дуже гарне, все з дерева як на фото було дуже комфортно та уютно“

• Casa Alpina - Sarre Оцінка за відгуками: 10

“Все! Умови чудові, приміщення чисте,затишне, просторе.Зручності і кухонні прилади всі в комплекті ( навіть посудомийка та пральна машина) . Персонал "невидимий ". Ніяких незручностей,турбувань і т.д. Задоволені на всі 100%. .. стовідсотково повернемося!!! Рекомендуємо!“

• Cervinia Due Оцінка за відгуками: 8

“В номері є все необхідне. Зручне розташування, так як можна вийти прямо на схил і спуститися до підйомника. Також є скі бус, який відвезе вранці до схилу і після катання забере. Критий паркінг, спа зона де можна відпочити після катання. Ціна якість👍“

• Cielo Alto Studio Apartment with wifi Оцінка за відгуками: 8

“Апартаменти зручні“