Etschtal Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Lilla' Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось усе, особливо власник готелю який є надзвичайно приємною людиною та який надавав всі необхідні послуги. Чудові та чисті номери, дуже зручне ліжко, всі необхідні зручності в номері були. Дуже смачний сніданок, великий вибір страв та смачне капучіно. Нам з чоловіком дуже сподобався відпочинок у цьому готелі. Щиро рекомендуємо. Обов’язково повернемось сюди знову.“

• Hotel Vela Оцінка за відгуками: 9

“Дуже якісно житло, комфортні умови та ліжка. Більш солодкий сніданок. Паркування та гараж“

• Hotel Monte Bondone Оцінка за відгуками: 10

“Все, гарний номер, дуже гарний басейн, я в захваті від місця і від природи навкруги! Дуже гарний готель, сніданок відмінний👍“

• Hotel Vela Оцінка за відгуками: 9

“Расположення біля траси“

• Hotel Venezia Оцінка за відгуками: 10

“Розташування готеля прямо в центрі. Машиною можна під'їхати лише для розвантаження. Парковка в 10 хв пішки міська 6 євро. Сніданок смачний, дуже привітний персонал. Гарне місто, чистеньке. Красивий кафедральний собор. Рекомендую“

• Garnì San Giorgio Della Scala Rooms and Breakfast Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороший готель, з нього гарний вид на долину, оскільки він трохи на горі. Добиратись не легко, пішком до центру 20 хв, але тротуару немає, вузька дорога, йти небезпечно. Ми назад вгору їхали автобусом, білет 4 євро. Парковка зручна, сніданок хороший.“

• Hotel Vela Оцінка за відгуками: 10

“Нас (двоє дорослих і дитину)поселили в двокімнатні апартаменти, що знаходяться у сусідньому квартирному будинку. Апартаменти просторі, чисті. Є холодильник і міні кухня. Все дуже сподобалось. Вечеряли в ресторан в готелі- все на висоті. Все дуже смачно. Зверніть увагу, що порції дуже великі, що нас дуже приємно вразило. Персонал дуже чуйний.“

• Hotel Everest Оцінка за відгуками: 3

“Персонал привітний , і смачна кухня на сніданок“

• Hotel Everest Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, комфортні ліжка, є все необхідне. Поруч кафе. Вид на гори.“