2. Franciaország hotelértékelések
  3. Franciaország hotelértékelések
Vaucluse Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• ibis budget Avignon Centre Értékelési pontszám: 8

„Ibis Budget, picike szoba, de egy-két éjszakára tökéletes, mert szuper helyen van. Közel a belvároshoz A reggeli egyszerű, de friss és finom volt. A személyzet segített a városba tájékozódni, és szuper éttermet ajánlott!”

• ibis Orange Sud Értékelési pontszám: 8

„Nagyon kedvesek voltak, 11 után is kaptunk bőseges reggelit!”

• ibis budget Orange Centre Értékelési pontszám: 5

„Közvetlen az autópálya mellett, könnyen elérhető, hatalmas zárt parkoló. Az autót biztonságban tudhatod.”

• „Légkondi nagyon kedves személyzeti”

• „A szállás jól, könnyen megközelíthető, közel van Avignon-hoz. Szép, hangulatos szobákkal mi három szobát béreltünk, jól felszereltek, minden nap takarítottak. Kellemes kerttel, szép medencével. Nagyon jó légkondicionálóval.”

• hotelF1 Avignon Centre Courtine gare TGV Értékelési pontszám: 10

„Rendkívül kedves személyzet. Csöndes környezet, tisztaság. Egyszóval ajánlom mindenkinek.”

• Le Térébinthe B&B Értékelési pontszám: 10

„Tetszett a hàzigazda kedvessége és reaktivitàsa. A szobàk tisztasàga, hogy volt rendelkezesünkre álló hűtő és asztal az udvaron.”

• Hôtel du Palais des Papes Értékelési pontszám: 8

„Remek helyen, Avignon főterén régi, patinás szálloda.”

• ibis budget Avignon Centre Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó központi elhelyezkedés. Modern szálloda parkolási lehetőség kedves személyzet, jól éreztem magam”

• Altera Roma Hôtel Értékelési pontszám: 3

„Az egyetlen pozitívum, hogy közel volt a városközponthoz. Taln a másik, hogy a reggeli, bár egyszerű, de kellemes volt.”