2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
Via Francigena Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Grand Hotel & Riviera Értékelési pontszám: 10

„Egy fantasztikus hetet töltöttünk a szállodában, a tengerre nyíló kilátás pazar, a szálloda elhelyezkedése tökéletes, a reggeli finom és választékos. A személyzet kedves és segítőkész. A mélygarázs nagyon praktikus, nem kell a szűk utcán parkolni.”

• Albergo Ristorante San Biagio Értékelési pontszám: 1

„Semmi”

• La Loggia - Villa Gloria -Adults Only Értékelési pontszám: 8

„A csodálatos Toszkán vidékbe tökéletesen beleillő a szállás. Stílusos épület és környezet,a kilátás pedig páratlan. A személyzet nagyon kedves és segítőkész!”

• Borgo Del Cabreo Értékelési pontszám: 10

„Képek önmagukért beszélnek, a személyzet profi és nagyon kedves!”

• B&B Podere Ospedaletto Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves és barátságos vendédlátók. Tiszta és nagy szoba, kilátással a tóra. Finom reggeli és sütemények. Jó elhelyezkedés, szép kert. Könnyen megközelíthető. Ha tehetjük, visszatértünk!”

• Borgo Di Collelungo Értékelési pontszám: 6

„Környezet,a gyönyörű fekvés”

• Hotel La Querceta Értékelési pontszám: 5

„Nagyon finom volt a vacsora. Személyzet nagyon barátságos.”

• Parma E Oriente Értékelési pontszám: 10

„Kiváló elhelyezkedés, igényes, stílusos berendezés. Remek büfé reggeli. Udvarias személyzet. Mindennel elégedettek voltunk.”

• Podere Bellavista Értékelési pontszám: 10

„Minden tökéletes volt. Maximálisan elégedettek voltunk. Pazar helyen voltunk, maximális figyelem és kedvesség vett bennünket körül, kezdve a megérkezéskor kapott pohár bor, pirítós és rágcsi, amíg a háziak megcsinálták az irataink alapján a check-in-t. A bőröndökkel sem kellett foglalkoznunk, azt gyorsan "bevarázsolták" a szobáinkba, amíg minket körbevezettek és megmutatták, mi merre van, és egyik ámulatból a másikba estünk azon, hogy milyen csodálatosan gondozott, rendezett és a legkisebb részletekig kigondolt minden.  Vacsorára is bejelentkeztünk a szálláson lévő étterembe és egy hihetetlen 4 fogásos vacsorát kaptunk, a teraszon. Mennyei volt, főképpen, ha figyelembe vesszük, hogy én tejmentesen étkezem, és ez ott egyáltalán nem jelentett problémát. Csak ajánlani tudom!”

• Hotel Firenze e Continentale Értékelési pontszám: 9

„kényelmes és tágas fürdőszoba”