2. Lotyšsko - hodnotenia hotelov
  3. Vidzeme - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Vidzeme Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Cozy beach house Jurmala III Priemerné hodnotenie: 10

„Bezproblémová komunikácia s hostiteľom ,krásne ,vkusne zariadený apartmán, čisto, blízko plaže“

• Homly S22 Priemerné hodnotenie: 7

„Čistota, komunikacia s hostitelom“

• Apartments - Laipu Priemerné hodnotenie: 9

„Krásny apartmán s vysokým stropom, skvelou posteľou v úplnom centre mesta. Skvelý pomer cena a kvalita.“

• „Skvelá poloha blizko centra, blizko MHD, pohodlie v izbe, cistota - vsetko super“

• Hugo apartment & parking Priemerné hodnotenie: 8

„priestranný a čistý apartmán, súkromné parkovisko, kľúče v safe boxe - nezabudnite, že safe box je v poštovej schránke (nebolo to v inštrukciách)“

• Dzintars Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Skvelá lokalita, hneď pri vlakovej stanici a pri mestskom parku, pekný apartmán i areál hotela.“

• NEW! Peaceful Oasis with air conditioner Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita, malý ale veľmi útulný a čistý apartmán.“

• Closer to the Sea Priemerné hodnotenie: 8

„priestranný apartmán, rozľahlá dobre vybavená súkromná terasa, parkovanie súkromné vo dvore, dobré inštrukcie, kľúče v safe boxe“

• „Prišli sme sem už po druhý krát a prídeme znova. Krásny malý domček v záhrade, blízko malý obchodík s dobrým pivkom. Postele skvelé, z vybavenia nám nič nechýbalo. Pre dvoch ľudí (prípadne s jednýmm dieťaťom) ideálne riešenie v tichom prostredí za mestom, na záhrade gril, parkovanie za bránou, prichod možný aj v nočnú hodinu, v prípade navštevy Rigy sa sem budeme vracať vždy. Tento domček sme si už zamilovali. Kto postaví nižšiu známku ako 9 neverte mu :D . Pre nás je to vždy 10.“

• Riverside Promenade Apartment Priemerné hodnotenie: 7

„Priestory boli čisté a priestranné. Dostali sme pekné a čisté uteráky. Toaletného papiera bolo dosť. Na ubytovaní bol sprchový gél (univerzálny) a šampón pre mužov. Fén na vlasy bol výborný. Bol tam dostatok úložného priestoru. Komunikácia s ubytovateľom bola cez booking a WA super. Bol milý a starostlivý. :) Nebolo potrebné sa stretnúť osobne, čo nám tiež vyhovovalo.“