2. Бельгія: відгуки про готелі
  3. West-Flanders: відгуки про готелі
West-Flanders Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• ibis budget Brugge Jabbeke Оцінка за відгуками: 10

“Номер маленький, але чистий та комфортний, є стіл розкладний, стілець. Гарний бюджетний готель з смачним сніданком. Готель розташований на березі невеличкого озера, увечері чудові краєвиди на захід сонця.“

• Flanders Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Нам з мамою дуже сподобалось. Чисто, зручні ліжка, місце розташування та персонал привітний! Я приїхала б сюди ще раз!“

• Snuffel Youth Hostel Оцінка за відгуками: 10

“Хостел зручно розташований поруч із центром, легко знайти і до вокзалу можна дійти пішки. У кімнаті чисто, як і в душі та туалеті, постільна білизна теж. Сніданок із місцевих продуктів, вибір не великий, але для сніданку достатньо. Персонал доброзичливий.“

• Avenue Hotel by F-Hotels Оцінка за відгуками: 4

“Було чисто і смачно. Гарне розташування.“

• Square Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, приємний персонал“

• Hotel Portinari Оцінка за відгуками: 9

“Гарний великий номер. Парк атракціонів закінчує працювати об 23, а після - абсолютна тиша. Нам нічого не заважало.“

• Boutique Hotel Die Swaene Оцінка за відгуками: 3

“Непоганий сніданок та гарна локація якщо ви без автомобіля. Готель знаходиться у самому центрі“

• Hotel HEB Оцінка за відгуками: 10

“Поставила 10, тому що усе відповідає , що вказано на сайті: Маленький, затишний , теплий, чистий номер, наче тільки після ремонту. є гаряча вода постійно. Особливо сподобалася тепла підлога ввечері. Є рушники, фен, шампунь, гель для душу, розетки в номері та ванній кімнаті. чайником можно користуватися на 1 поверсі. Також на 1 поверсі можно купити каву, чай“

• NH Brugge Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце розташування, готель затишний, добротний. Спокійно і комфортно. Смачний сніданок. Обов'язково приїдемо наступного разу в цей готель. Рекомендую.“

• Hotel Les Mouettes Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання було не величке але чисте і затишне в нас був сімейний номер,там було дуже велике ліжко,одна двоярусне ліжко і одне ліжко односпальне“