2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Відень (регіон): відгуки про помешкання для відпустки
Відень (регіон) Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Vienna Living Apartments - Südtiroler Platz Оцінка за відгуками: 10

“Чудова квартира з усіма зручностями за кілька кроків від головного вокзалу. Поруч станція метро і супермаркети.“

• PhilsPlace Full-Service Apartments Vienna Оцінка за відгуками: 9

“Великі чисті апартаменти з шикарним видом на місто. Достатньо посуду для двох людей. Чиста білизна. Багато великих шаф.“

• Premier Double room TH Оцінка за відгуками: 10

“Розташування, місце для паркування,“

• Karmeliter Flat | contactless check-in Оцінка за відгуками: 9

“Швидке бронювання та підтвердження, для нас це було важливо, тому що попереднє бронювання було скасовано. Номер був готовий для гостей. Там були пляшки з водою, кава в капсулах і чай.“

• Nice Apartment 25 Оцінка за відгуками: 1

“За 100% оплату, хазяїн відказав нам у перебуванні і ми вимушені були арендувати інше помешкання з 5 літньою дитиною. З Букінгом звʼязку не було і гроші мені ніхто не повернув. Спроби звʼязатися з оператором Букінга були марні. Як повернути гроші - не знаю. В таких випадках довіра до Букінгу зникає( хоча вони гарантують підтримку)відмова була в день приїзду.“

• ST Apartment Оцінка за відгуками: 3

“непогане розташування в місті“

• Charming 1BR Viennese Gem - Perfect Starting Point Оцінка за відгуками: 8

“В цілому все добре“

• easy flat Green Prater Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розміщення! Локація для молодих та сучасних!“

• Palais Palffy Hotel Suits Оцінка за відгуками: 1

“Мало сподобатись місцезнаходження“

• Aparthotel Adagio Vienna City Оцінка за відгуками: 9

“Вперше були у Відні. Готель сподобася своїм розсташуванням, до центру та пам'яток міста 30-45 хвилин пішки. Стільки ж до Дунаю, саме річки, а не каналу ( там чудовий парк, де можна зустріти красивий захід сонці). Якщо вам лінь ходити пішки- поруч метро та трамвай. В номері є все необхідне: кухонне приладдя, плита, мікрохвильовка, посуд, кавоварка та чайник, рушники, фен, гарна зручна постіль. Є навіть невеличка тренажерна зала. 200м від готелю супермаркет Billa. Рецепція відповідала на всі запити. Рекомендуємо!“