2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Zadar - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Zadar Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Skyfall Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo extremne uzasne. Maximalna cistota, cele ubytovanie luxusne zariadene, do detailov prepracovana zahrada, bazen a aj dom. Velmi mili a ochotny majitel, ktory odpovedal na vsetky otazky. Top miesto - plaz doslova minutu od domu, v malej blizkosti boli potraviny, vela restauracii. Za nas, jedna z top dovoleniek. Urcite vrelo odporucame kazdemu, citili sme sa v ubytovani ako milionari 😁 Velke plus prikladam, ze sme dostali zdarma zopar fliaš vody, piva alebo kavy. Uplny top bol vyhrievany bazen so slanou vodou !“

• Villa Sunce Priemerné hodnotenie: 8

„Dobrá poloha, milý domáci. Prvý rad pri mori.“

• Apartment Ada Priemerné hodnotenie: 8

„Milá domáca,blízko pekáreň a supermarket“

• White Rooms Zadar345 Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo pekné, čisté.“

• Apartments Buskulic Priemerné hodnotenie: 10

„Tichá lokalita, blízko do centra, veľmi dobre vybavený apartmán, všetko zodpovedalo popisu, sieťky na oknách boli super, veľká terasa, pohodlná posteľ“

• Apartmani Milin Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi milí a ústretoví majitelia. Apartmán sa nachádza v tichej lokalite blízko pláže, bol čistý a veľmi dobre vybavený. Radi sa tu vrátime.“

• Aprtment close to Center Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie veľmi čisté , milé a útulne . Majitelia veľmi veľmi milý . Od centra to bolo asi 5 minút autobusom . Naozaj odporúčame cítili sme sa skvelo. Pri spoznavacej dovolenke si vlastne idete len na apartmán oddýchnuť a nabrať sily a toto ubytovanie nám plnohodnotne poskytlo čo sme potrebovali .“

• Apartments Klelija Priemerné hodnotenie: 10

„Bazén bol úplne super, voda bola čistá, teplá, okolie bazéna veľmi pekne upravené, krásna zeleň a kvety. Apartmán bol priestranný, čistý, pekne vybavený. Domáci bol veľmi milý. Veľká spokojnosť so všetkým.“

• Viva - 2 bedroom apt in city centar Priemerné hodnotenie: 8

„Dobrá poloha v centre mesta.“

• Apartments Roko Kolinda Priemerné hodnotenie: 9

„Samotné ubytovanie bolo pekné, milí a ochotní majitelia, poloha zariadenia s krásnym výhľadom na more🤩“