2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Zadar County: відгуки про помешкання для відпустки
Zadar County Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Jeta Studio & Rooms Оцінка за відгуками: 7

“Розташування - неймовірне. Загалом, ціна-якість. За свої гроші цілком чудове помешкання.“

• Lovely Apartment In Zadar With Wifi Оцінка за відгуками: 10

“Хороше розташування до моря 5 хвилин пішки, магазини та кафе, привітливі власники.Є джакузі та басейн .“

• Apartment South Оцінка за відгуками: 10

“В апартаментах є все необхідне, посуд, пральна машина, духовка і просто все, що має бути для життя. Велика тераса та самі апартаменти дуже зручні. Зовнішні ролети, що оберігають від сонця та спеки, кондиціонер. Дуже красиві апартаменти, світлі, зручні, комфортні. Близько до пляжу, магазину та кафе. Спокійний район без зайвого шуму. Власники завжди на звʼязку і одразу відповідали. Ми шикарно відпочили.“

• Šjor 2 BDR Apartment w grill Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже гарно, чисто ,спокійно, привітні власники. Не далеко до моря. Всім рекомендую“

• Apartments MTV with privatne parking Оцінка за відгуками: 10

“Спокійний тихий район, недалеко від моря. В апартаментах було все необхідне.“

• The Bridge City Luxury Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже рекомендуємо, найкраща квартира, що у мене була. Усе новесеньке, чисто, є кава з капсулами, дуже приємно“

• Holiday Apartments Amarilis Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер ,хозяїн дуже приємна людина, мені більше тут сподобалося як в Єгипті.“

• Nella Оцінка за відгуками: 10

“Гарне місцерозташування,в будинку є все що потрібно,тихо та затишно!Рекомендую!👍“

• Apartments Pavić Оцінка за відгуками: 10

“Помешкання супер.Господар дуже відповідальний і уважний.“

• Apartments Bagić Оцінка за відгуками: 9

“Все дуже добре, раджу ці апартаменти. Величезним плюсом є басейн, з якого можна користуватися цілодобово❤️“