2. Szlovákia hotelértékelések
  3. Zsolnai kerület nyaralóértékelések
Zsolnai kerület Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Hillview Jasná Chalet Értékelési pontszám: 10

„Jó elosztású, szép helyen lévő modern ház.”

• AHA Jasná Apartmány Értékelési pontszám: 10

„Kiváló ár/érték arány.”

• Chata Zuzana Értékelési pontszám: 10

„A kilátás pazar az erkélyről.Gyönyörű környezet az erdő ölelésében.”

• Apartmán Pinus Értékelési pontszám: 9

„Nagyon szép és központi helyen elhelyezkedő apartman. Számomra a legfontosabb a tisztaság és azzal minden rendben volt. Tágas volt az apartman, kényelmesen elfértünk 3-an. Az autók számára mélygarázs is rendelkezésre áll. Jól éreztük magunkat.”

• „Tökéletesen tiszta, konkrétan luxusfelszereltségű szoba, zárt, biztonságos parkolóval, üzleti úton voltam csak, átutazóban, de mennyei körülmények között tudtam pihenni egy éjszakát.”

• Apartmán pod Demänovskou horou Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kényelmes, csendes, jól felszerelt apartman közvetlenül az erdő mellett, pazar kilátással a környező hegyekre (a jakuzziból is). :-)”

• Chalupy na Majeri Nižné Malatíny Értékelési pontszám: 8

„Nagyon rendesek voltak a szállásadók, mindenben rendezésünkre álltak és még hoztak nekünk friss házi süteményt is. Kályhába jól be lehetett fűteni. Jól felszerelt volt a konyha, lehetett rendesen főzni. Volt egész jól használható szauna is.”

• APARTMÁNY PIETRO Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép helyen, az ablakból a csodás vár látszott. A tulaj kedvesen várt, pedig késő volt. Nagyon kényelmes és tiszta szobát kaptam, saját fürdővel és konyhával - bár utóbbit nem volt időm használni. A ház előtt tudtam parkolni.”

• Apartmány Lipka Értékelési pontszám: 10

„Pazar kilátás jó házigazda”

• Apartmán pod Veľkou Račou Értékelési pontszám: 1

„Semmi, ez egy rémálom.”