2. Slovensko - hodnotenia hotelov

8,4

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

na jednu noc postačujúce

staršie zariadenie apartmánu

to čo som potreboval som dostal na jednu noc postačujúce

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 9. marca 2024

7,0
    Dobré
    • Apartmán - ul. Záhradnícka 11

Susedia na 3 poschodí! Kôli nim sa nedalo spať. Robili hluk aj počas dňa a najmä v noci do rána 4:00.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 8. marca 2024

• 1 noc

Boli sme nemilo prekvapene, ze to nie je ubytovanie s parkingom, ako je zadane na nete. Parking znamena, ze si clovek na ulici musi hladat volne miesto a ak nenajde, co sa stalo aj nam, so vsetkymi vecami sa potom vlecie na ulicu, kde je byt. Ak by sme chceli takto parkovat, tak si nezaklikavam ubytovanie s parkingom a mam na vyber viac moznosti. Hygiena. Ze na kupelnokuchyni nie su dvere ok, to sa este da, ale sprchac nebol cisteny urcite, nakolko pre tie vlasy v nom skoro voda neodtekala... Myslim, ze za to co je ponukane, je cena vyssia ako by mala byt.

odovzdane kluce nacas

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 16. decembra 2022

7,0
    vybavenie je jednoduche, napriek tomu ucelne ak si clovek
    • 1 noc

dostupnost od stanice peso 👍 idealne na jednu noc

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 11. júna 2022

• 1 noc

Na okne bol “popolník” s kopou cigariet, kvôli čomu izba páchla po cigaretách. Takisto na kraji izby bol nepríjemný zápach. V jednej posteli sa nedalo spať, pretože bola prelezená nejakými húseničkami. Musel som kvôli tomu spať na akejsi prístelke, kde nebola ani plachta ani poriadny vankúš a doteraz ma bolí chrbát.

Páčila sa mi dochvíľnosť a ústretovosť ubytovateľov. Páčila sa mi lokalita, v apartmáne bola aj televízia, všetko zariadenie fungovalo.

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 27. mája 2022

5,0
    Byt je vhodný na prespanie v Bratislave v centre na jednu noc. Na dlhšie pobyty neodporúčam.
    • 1 noc

Hneď po vstupe je zjavné že byt by potreboval rekonštrukciu. Kuchyňa spojená so sprchovým kútom je dosť nešťastné riešenie. Samostatnú kúpeľňu tu nenájdete.

Byt je v skvelej lokalite, blízko centra. Možnosť prísť si pre kľúče aj vo večerných hodinách (po dohode). Vhodný na prespatie na jednu noc.

• Ohodnotené: 23. mája 2022

5,0
    Ja som napísala hodnotenie a ešte mám k nemu napísať krátky popis???
    • Apartmán - ul. Záhradnícka 11

Staré zariadenie kuchyne, sprchový kút v kuchyni, spálňa bez nočných lámp. Izba je situovaná na rušnú ulicu.

Ubytko bolo blízko centra a zastávok MHD. Blízko je obchod s potravinami aj reštaurácie.

• Ohodnotené: 29. augusta 2021

6,0
    Príjemné
    • Skupina priateľov
    • Apartmán - ul. Záhradnícka 11

Štruktúra kúpele nebola dobrá.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 20. júla 2021

• 1 noc

Kúpeľňa by potrebovala rekonštrukciu, taktiež chýbal nejaký sprchový gél alebo šampón. Izba nebola dokonale uprataná. Keďže sa jedná o "bytík" v bytovke, bolo dosť zreteľne počuť odchody a príchody susedov (aj v noci).

Ubytujúci bol ústretový a milý, izba pôsobila vzdušne. Lokalita je veľmi dobrá. Boli sme tam len na jednu noc a na takúto dĺžku bola izba vyhovujúca. Zariadenie obsahovalo chladničku, mikrovlnku a všetko ostatné čo by človek mohol potrebovať.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 1. mája 2024

4,0
    Sklamanie
    • 1 noc

No izba akože tu jednu noc sa este zvládnuť dá len sa netreba veľmi pozerať okolo na pavuciny ,prach a špinavé steny ,prísť v noci ist spat ideálne ,bohužiaľ za takúto istú cenu na noc sme už v BA mali a nič takéto som nevidela

Príjemný pan majiteľ ,čakal nás v dohodnutý čas nebol žiadny problém ,odovzdá kľúče popraje pekný deň ,večer

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 24. februára 2024

Neodporúčam
    • 1 noc

Byt je zariadený starsim nábytkom, co som videl aj na fotografiách a to je najmenší problém. Vadil mi strašný zápach v byte a špina. Wc nesplachuje poriadne a čo som “vyprodukoval” bolo potrebné posúvať s wc kefou. Kuchynská linka mastná. Záclony špinavé, žalúzie taktiež. Posteľ a bielizeň smrdela, spal som obleceny z dôvodu eliminácie dotyku časti tela s postelou. Byt som prevzal poobede (hodil tašku a odišiel) reálne som prišiel na byt až o polnoci, čiže aspoň som tam nemusel tráviť veľa času. :) Toto bol môj prvý kontakt s booking a mojou chybou bolo, že som si neprečítal hodnotenia daného bytu.

Lokalita super a príjemný majiteľ bytu.

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 6. januára 2024

4,0
    Sklamanie
    • Apartmán - ul. Záhradnícka 11

Pavučiny, vybavenie kuchyne, malý výťah, presklenne vchodové dvere.

Blízkosť centra, súkromie

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 27. novembra 2023

• 1 noc

Špina, smrad, katastrofa celé zle určite neodporúčam ani som tam neostala tu jednu noc.

Fajn lokácia, pán majiteľ celkom príjemný

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 2. novembra 2023

• 1 noc

Otrasné jednanie správcu! Najskôr nás nechal čakať 40 minút a keď prišiel a videl psa , začal hneď zúriť že to som mu mala napísať....hlavne že na bookingu má psa povoleného... Vrátil mi peniaze tak sme išli inam. Hnus také správanie!!!!!

Nič

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 6. marca 2023

• 1 noc

Prespala som jednu noc, ubytovanie primerane cena, kvalita. Ubytovatel velmi mily, ochotny, ustretovy. V apartmane, ktory som mala prenajaty sa nieco pokazilo, tak mi ochotne ponukol nahradny.

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 19. septembra 2022

3,0
    Vhodné na krátkodobé prespatie, nie na niekoľkodňovú návštevu Bratislavy
    • 1 noc

Bytík zanedbaný, trebalo by občas umyť okná, či stolík, kuchynku sme nevyužili práve pre jej nevábny vzhľad. Všade puch po cigaretách, zrejme hostia v izbe fajčia. Hodila by sa možno nočná lampa a teplejšia prikrývka, v noci bolo chladno

Lokalita vynikajúca, ľahko dostupná, byt na prízemí. Napriek centru ticho, vonkajšie žalúzie tlmili v noci zvuky z ulice. Pán priniesol kľúče osobne, už nás čakal. Vhodné na prespatie na 1 noc

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 9. septembra 2022

• Apartmán - ul. Šoltésovej 2

Príjemný a poctivý majiteľ, výborná lokalita, v ubytovaní všetko bolo čo som potreboval. Najlepší pomer ceny a kvality. Odporúčam.

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 15. mája 2022

• 1 noc

Jediná zlá skúsenosť s ubytovaním cez Booking, v profile ubytovania je uvedená zavádzajúca informácia - údajne bezplatné parkovisko k dispozícii, čo nie je pravda, v okruhu 500 metrov sa nenašlo jediné miesto na parkovanie, takže som musel odísť, kompenzácia zo strany majiteľa žiadna a pracovný problém pre mňa na svete, nakoľko už som si večer nestihol rezervovať iné ubytovanie. Nikdy viac sem.

• Ohodnotené: 24. apríla 2022

• 1 noc

U apartman se moglo malo više uložiť za príjem gostiju.

Odlična lokacija

Termín pobytu bol apríl 2022

• Ohodnotené: 22. marca 2022

3,0
    napriek nízkej cene by malo byť ubytovanie čisté. Sklamanie veľké.
    • 1 noc

po príchode bol cítiť pach po cigaretách, veľká špina, hlavne v kuchynke, pred použitím bolo treba najskôr umyť riad , poháre. Wc bolo čiastočne upchaté, nesplachovalo dobre.

poloha ubytovania, blízko zástavky, výhľad na hrad, ubytovateľ bol slušný, komunikatívny, dalo sa dohodnúť.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 16. marca 2022

3,0
    Pekný výhľad, dobrá poloha bytu, ochotný majiteľ, ale veľmi slabé vybavenie a nevyhovujúce hygienické podmienky v kúpeľn

čistota, vybavenie

poloha bytu

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 22. februára 2022

Slabé
    • 1 noc

Byt je totálne "vybývaný" - všetko staré, lacné, opotrebované sparťanské vybavenie. Žiadne mydlo v kúpeľni, potuchlina a smrad, nakoľko v byte ako povedal majiteľ " niektorí hostia fajčia". Špina v chladničke, namiesto postele 4 váľandy v izbe. 1 noc sa tam vydržať dalo, ale viac by som nezvládol. Koberec vyzeral byť povysávaný a dlážka umytá, ale vypínače svetla hrozne špinavé. Hoci sme sa dohodli na čase príchodu 18:10 až 18:15 ktorý som dodržal a majiteľ povedal že ma bude čakať, čakal som ja jeho 20 minút vonku na zime. Prišiel až niečo po 18:30.

Blízkosť centra, nový výťah v dome.

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 17. októbra 2021

Slabé
    • Apartmán - ul. Šoltésovej 2

Priestor a zariadenie pôsobí ako z konca 80. a začiatku 90.rokov. Nezrekonštruovane, tvrdá pozliepana posteľ podobne ako ostatne časti nábytku.

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 13. októbra 2021

• Apartmán - ul. Záhradnícka 11

Cigaretovy pach v miestnosti, stara prepadnuta postel, kuchyna spinava ....spinave steny, opotrebovane...opotrebovane postelne pradlo...vybyvany apartman, nutna rekonstrukcia...

Termín pobytu bol október 2021

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: