2. Slovensko - hodnotenia hotelov

7,7

7,9

• Ohodnotené: 27. mája 2024

Super
    • Dvojlôžková izba Deluxe s 1 manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s balkónom

Všetko OK

• Ohodnotené: 13. mája 2024

• 1 noc

Co vytknem je bazén studená vnom bola voda 27 C takže malý musel byť snami vo vírivke, kde bola super tepla, len nevýhoda pre deti, je ze vírivky su vonku takže, keď je vonku chladno nie vhodné moc pre malé deti.

Hotel pekný s krásnym výhľadom na potok alebo hory.Izba tiež pekná, Hotel vhodný pre rodinu s dieťaťom.

• Ohodnotené: 13. mája 2024

Super

Citit ze hotel by si uz zasluzil rekonstrukciu, su naozaj malickosti ktore pokazia celkovy dojem a ak sa nazbieraju tak tu by som ich neocakaval a nemylo prekvapia ... nefungujuci ventilator v kupelni, chladna voda v relaxacnom bazene, ktory je hlavne pre deti (26C), nefunkcne ochladzovacie jazierko pri saunach, dezerty vo forme nakupenych polotovarov/lacnych zakuskov ... staci malicko a bolo by to super 😀

Krasne umiestnenie hotela. Vyborny kuchar, ktory robi naozaj napadite a chutne hlavne chody. Izby akurat velke, ciste a s peknym vyhladom. Okolie hotela rozostavane, ale lanovka na skok, lanovky v cene ubytovania potesia.

• Ohodnotené: 1. februára 2024

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Inak si predstavujem štandard v4* hoteli, čo sa týka viacerých veci, vybavenia kúpeľne, v izbe - chýbala rýchlovarná kanvica, možnosť uvariť si Čaj, kávu. Ale hlavne kuchyňa - slabé raňajky, chýbali farmárske, lokálne výrobky, bezlaktozove výrobky, kvaskovy vhlieb....večera bez fantázie , niekedy aj bez chuti. Žiadali sme neskorší checkout - samozrejme za príplatok - ani s nami neboli ochotní jednať.

Chodíme do hotela viac rokov. Výborná lokalita.Zaviedli rýchle obedy- sendviče 👍👍. personál milý.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 2. januára 2024

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Ani po týdnu po sněžení nedostatečně uklizené parkoviště, prakticky neschůdné s kufry a bagáží. Chybí mikrovlná trouba. Není možné nikde ohřát jídlo pro batole. Pokoje a koupelna nebyla perfektně čistá.

Snídaně byla v pořádku. Velmi dobrá. Pěkný bazén a wellness.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 24. októbra 2023

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Slabšie vybavené wellness, nefungovala soľná sauna, vírivka, nedala sa nastaviť teplota vody v sprche - po saune na chladnejšie. Pomerne vysoký poplatok za psa.

Izby boli pekne zariadené, čisté a pohodlné. Personál milý.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 19. októbra 2023

• Služobná cesta
    • Jednotlivec
    • 1 noc

Pekna a cista izba, welness skvely, jedlo vyborne

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 16. októbra 2023

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Do vonkajšieho spa sme sa ani nedostali, kvôli preplneným virivkám. Niektorí s ubytovaných nás nechceli pustiť do vírivky s komentárom, že je iba pre 2 odoby. Večera by mohla vyť formou bufetových stolov kde si ubytovaní môžu sami naberať všetko jedlo.

Krásna lokalita blízko lanovky na Chopok, príjemný personál a vynikajúce jedlo

• Ohodnotené: 4. októbra 2023

Ponuka jedla slabšia.

Izba príjemná, čistá.

• Ohodnotené: 25. septembra 2023

Rodinný pobyt
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

izby mohli byť čistejšie (prach na policiach) nedostatočná kapacita parkoviska izba deluxe - menej pohodlná posteľ, ako v klasických izbách (nevidím zmysel priplácať) preplnená reštaurácia na večeru výber z asi 5 jedál (formou bufetu), niektoré sa minuli aj viac ako hodinu pred zatvorením neprofesionálne správanie čašníkov v reštaurácii výhľad na viaceré žeriavy v okolí wellness otvorený až poobede

dobrá strava wellness - vírivky, sauny, bazén aquaparky a lanovky v cene milý personál na recepcii

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

Dobré
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

-upratovanie izby - posteľ jedna strana z časti ustlana a druha vôbec -mali sme polpenziu a pri večeri nam bol raz ponúknuty nápojový listok, jeden večer o nas nik nezakopol a ďalši vecer po opýtaní napojového listka čakať pol hodinu kym sa niekto zastaví je celkom dosť na 4* hotel -asi najhoršia posteľ na akej som zatiaľ v hoteli spal

-Lokalita piamo pri lanovke a ako štartovaci bod pre turistiku -wellness, jedlo a lístky na lanovku v cene pobytu -personál

• Ohodnotené: 20. septembra 2023

• 1 noc

Wellness centrum je slabe.

Izba bola pekna a pohodlna.

• Ohodnotené: 19. septembra 2023

• Apartmán Standard

Raňajky a lokalita

• Ohodnotené: 9. septembra 2023

• Služobná cesta
    • 1 noc

Puch v izbe zrejme z vlhkosti, vetranie nepomohlo

Poloha, parkovanie, ranajky, viac sme nestihli

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

Wellnes malé

Recepčný bol veľmi nápomocný

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

všetko bolo nad očakávania, milý a ochotný personál, kvalitná a pestrá strava, chýbalo viac času na využitie všetkých ponúkaných služieb...snáď nabudúce...dokonca aj počasie bolo vybavené skoro dokonale :)

• Ohodnotené: 3. septembra 2023

8,0
    Tento hotel ponúka nádherné izby, výborné jedlo a skvelý servis vrátane dobre udržiavaného wellness centra. Bol to pre m

Napriek pozitívnym aspektom, musím spomenúť niekoľko negatívnych skúseností. Posteľ bola nepohodlná a starý vankúš mi spôsobil problémy so spaním, čo nie je akceptovateľné v hoteli tejto úrovne. Okrem toho som si všimol chýbajúci držiak na uterák, čo robilo prípravu po sprche nepraktickou. Tieto drobnosti ovplyvnili moju celkovú spokojnosť s pobytom.

Počas môjho pobytu som bol ubytovaný v izbe Deluxe s balkónom a výhľadom na svah. Izba bola útulná a pekne zariadená. Raňajky boli vynikajúce. Výber jedál bol bohatý a rozmanitý, čo ma skvele pripravilo na celodenné dobrodružstvá. Večere v hoteli boli chutné. Každý večer potešily aj nové zákusky. Hotel bol vždy čistý. Personál sa staral o každý detail, a tak som sa cítil veľmi pohodlne. Wellness centrum v hoteli bolo skvelým miestom na relaxáciu. Bazén a sauny boli dobre udržiavané, a mohol som si užiť príjemný oddych. Saunový ceremoniál s Jánom bol pre mňa novým zážitkom, a musím povedať, že som si ho veľmi užil. Bolo to veľmi osviežujúce. Personál hotela bol vždy ústretový a ochotný pomôcť. Ich úsmev a pozornosť ku klientom spravili môj pobyt ešte príjemnejším. Zvlášť by som vyzdvihol recepčné a recepčných ktorý nám vždy s úsmevom pomohli a poradily.

• Ohodnotené: 30. augusta 2023

Dobré
    • Dvojlôžková izba Standard s oddelenými lôžkami
    • 1 noc

Žiaľ, dosť arogantný, nepríjemný a viac krát drzý pán čašník v lobby bare (zdá sa mi že p. Jozef). S týmto pánom som mal dve nepríjemné situácie. Naozaj úcta, slušnosť a etika mu nič nehovoria. Okrem tohto pána, ináč personál je super!

Skvelý hotel, wellness, poloha, personál, raňajky, izba, čistota. Všetko super!

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

Vsetko v pohode

Ano bolo ok

• Ohodnotené: 24. augusta 2023

9,0
    Skvelý oddych s rodinkou s využitím gopass kárt
    • Dvojlôžková izba Standard s oddelenými lôžkami

Zaprášené vyššie poličky v skrini a aj stôl na izbe. Vnútorný bazén nebol najčistejší a je pomerne malý -takže sme sa tam ani "nezmestili". Trošku ruší aj stavebný ruch okolo, ale to nie je niečo čo môže hotel ovplyvniť.

Ústretový personál, kúpeľňa vždy čistá, wellness ak sme prišli v "správnu hoddinu", raňajky - bohatý výber. A najmä lanovky a vstup do aquaparkov s gopass kartou bol skvelý benefit. Wellness/ sauny, vírivky, posedenie vonku skvele padlo po túre. Na prízemí pri bare je herňa pre malé deti aj pre väčšie (automaty na mince), dá sa zahrať biliard.

• Ohodnotené: 17. augusta 2023

• 1 noc

Bolo suuuper 👌🤩 určite sa tam ešte vrátime .

• Ohodnotené: 11. augusta 2023

• Izba Deluxe s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Malý bazén plavecký vo wellness

Výborná strava, pekne ubytovanie, animace programy pre děti a super benefit lanovky a aquaparky zadarmo pocas pobytu

• Ohodnotené: 6. augusta 2023

• Skupina
    • Apartmán Standard

Raňajky boli veľmi super a taktiez aj večere, personál bol veľmi milý ochotný, príjemný úroveň 4* hotela zodpovedala vsetkemu urcite sa vrátime a môžem len odporučiť aj rodinam z detičkami

• Ohodnotené: 5. augusta 2023

Ďakujem

Večera, izba

Lokalita, raňajky

Termín pobytu bol august 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: