2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Prešovský kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Starý Smokovec - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  5. Hodnotenia ubytovania ORBIT TATRY Apartments, Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Hodnotenia ubytovania ORBIT TATRY Apartments, Starý Smokovec, Vysoké Tatry 3 hviezdičiek

Starý Smokovec 24 , 06201 Starý Smokovec, Slovensko

Podľa 125 hodnotení apartmánu

9,8

• Ohodnotené: 1. júna 2024

všetko sa nám páčilo

všetko bolo super, od vybavenia až po komunikáciu, v ponuke spoločenské hry, vybavenie kuchyne na 1*, umývačka riadu určite sa ešte vrátime, a vankúš perfektný manžel si taký chce kúpiť :-) bolo nám tam SUPER

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 12. mája 2024

• Apartmán Superior s výhľadom na hory

poloha, cistota, vybavenie a mnozstvo malickosti a detailov na top urovni!

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 4. mája 2024

Všetko sa páčilo.. ☀️☀️☀️

Zatiaľ pre nás najlepší apartmán v Starom Smokovci čo sa týka full vybavenia celeho apartmánu vrátane kuchyne, nájdete tam úplne úplne všetko čo potrebujete, aj na relax, deti si tam tiež najdu svoje 🙂 cítili sme sa ako doma, radi sa tam ešte vrátime..

• Ohodnotené: 26. apríla 2024

Velmi pekny a vkusne zariadeny apartman. Neni jednej negativnej veci co by sa dala vytknut.

vsetko - bolo to vynikajuce

• Ohodnotené: 14. apríla 2024

• Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Apartmán vybavený kompletne všetkým, čo treba, množstvo hier a kníh, čisto, široká posteľ, kde sme sa bezproblémovo vyspali traja s 6 mesačnou dcérkou, dole na prízemí potraviny, lekáreň, kaviareň, všetko nové, komunikácia s majitelom perfektná, absolútne nie je čo vytknúť, 10/10, sem sa budeme vracať. Tu sme len prisli a nič neriešili, o všetko bolo postarané. A bonus, káva s výhľadom na Gerlach🙂

• Ohodnotené: 8. apríla 2024

Skutočne výnimočný apartmán
    • Apartmán Superior s výhľadom na hory

Výnimočné ubytovanie, od komunikácie s majiteľmi cez vybavenie apartmánu, pohodlie, kľud, výhľady na hory až po lokalitu a dostupnosť všetkých služieb na okolí. Vďaka, skvele sme si u Vás oddýchli. Srdečne ďakuje Miloš s manželkou :-)

• Ohodnotené: 30. marca 2024

• Apartmán Superior s výhľadom na hory

vsetko blizko, cistota, vyborne vybavenie

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 28. marca 2024

• Suita Junior s výhľadom na hory

Možno by som nemal až tak vychvaľovat, nakoľko sa chcem určite vrátiť a možno bude obsadené. No naozaj TOP.

Úplne všetko. Boli sme ubytovaní už v mnohých apartmánoch no mojej manželke vždy a všade niečo vadilo či nesedelo. No tento apartmán si právom zaslúži nie 10 bodov, on nemal konkurenciu. Super!!!

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 7. marca 2024

• 1 noc

Ubytovanie má super lokalitu. Čisté, priestranné, výborne vybavené . Top!

• Ohodnotené: 5. marca 2024

• Apartmán Superior s výhľadom na hory

Trochu užšie parkovanie v garáži. Ale už sme zvyknutí.

Výborná poloha v Smokovci. Apartmán je veľmi dobre zariadený, pekný a čistý. Je tam všetko čo sme potrebovali a ešte omnoho viac. Ďeťom sa veľmi páčila poschodová posteľ, ktorá je bezpečne riešená. Na prízemí potraviny zachránia hladošov a v blízkosti všetko potrebné.

• Ohodnotené: 2. marca 2024

Maximálna spokojnosť
    • Apartmán Superior s výhľadom na hory

Ubytovanie odporúčame. Boli sme nadmieru spokojní. Apartmán veľmi pekný, perfektné vybavenie, majiteľ ústretový, milý... Oceňujeme lokalitu, všetko na dosah. Určite sa ešte vrátime 🤗

• Ohodnotené: 10. februára 2024

• Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Najlepšie vybavený apartmán v akom sme kedy boli. Luxusne sa v ňom dá stráviť dlhodobý pobyt bez toho, aby Vám čokoľvek chýbalo. Kuchyňa je plnohodnotne vybavená, apartmán má dostatok úložného priestoru, maximálne pohodlné postele, kúpeľna takisto ponúka luxusný priestor s množstvom odkladacieho priestoru, s veľkým bezbariérovým sprchovacím kútom, práčkou. Na apartmáne je dokonca vysávač, takže max. pohodlné upratovanie hlavne pri dlhšom pobyte. Tak isto prekvapila osobná váha, očíslované háčiky v kúpeľni a množstvo kníh , spoločenských hier, pasteliek, krepový papier, bezproblémová wifi, televízor s internetom. Po objednaní pobytu sa s nami okamžite skontaktovali domáci a dostali sme do správy všetky info k bezproblémovému prevzatiu aj odovzdaniu kľúčov.

• Ohodnotené: 21. januára 2024

• 1 noc

Parking v garazi, pristup majitelov, sposob odovzdavania klucov cez schranku, vybavene kuchyne, lokalita.

• Ohodnotené: 11. januára 2024

Ďakujeme a určite sa vrátime skvelý prístup a vybavenie .

Všetko bolo skvelé

• Ohodnotené: 4. januára 2024

Odporúčam každému. Apartmán je krásny a veľmi útulný, kompletne vybavený.Spanie ako na obláčiku.

Niet čo vytknúť 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

Páčilo sa nám všetko. Dokonalý, moderný apartmán. Neskutočné pohodlná posteľ. A najviac prístup majiteľov. Sú úžasní. Robia to s láskou a je to cítiť zo všetkého na čo pozriete. Mysleli na všetko, čo potrebujete 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

• Ohodnotené: 14. decembra 2023

• Suita Junior s výhľadom na hory

Jediné čo by som vedela pripomienkovať je príjazd na parkovisko. Cesty sú neupravené, zasnežené, zľadovatené. Vyjsť sa nám podarilo len so snežnými reťazami.

Apartmán má kvalitné vybavenie a je tam naozaj všetko čo pri pobyte aj dlhšom potrebujete. Postele sú pohodlné.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 26. novembra 2023

Konečne dokonalé miesto v srdci Starého Smokovca
    • Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Naozaj nenachádzame nič, čo by sa dalo tomuto apartmánu vytknúť.

Najjednoduchšie by bolo napísať, že nemáme slov. Lebo to tak skutočne bolo a doteraz je. Prišli sme do krásne zasneženého Starého Smokovca, poľahky sme našli naše ubytovanie a vkročili sme doslova do sna. Lebo všetko, aleže skutočne všetko, čo by Vám prišlo na um, že by ste náááhodou mohli potrebovať počas pobytu, tento čistučký a voňavučký apartmán obsahoval. Od uterákov, práčky, žehličky, žehliacej dosky, cez umývačku riadu, kávovar, mixéru, smoothie maker-u, varnej dosky, rúry s pekáčmi a zapekacími misami, formou na muffiny či vykrajovačkami na zákusky...jednoducho všetko. A keď si myslíte, že je to už naozaj všetko, objavíte "tepelný časovač" na varenie vajíčok. Jednoducho, ostali sme bez slov. Ako bonus, čakali na nás kapsule na kávu ako aj čaje, čo sme ako milovníci týchto nápojov veľmi ocenili. Toto všetko, vrátane extrémnej čistoty, v nás prebudilo pocit domova a chuť sa sem pravidelne vracať - čo aj plánujeme, keďže sme konečne našli v tejto časti Vysokých Tatier miesto, ktoré zodpovedá požadovanej a očakávanej kvalite. Kašľať všetky hotely naokolo, vyskúšali sme a vždy sme boli sklamaní. Toto? Toto je to, čo naozaj chcete. V budove máte potraviny, kaviareň, všade naokolo skvelé reštaurácie, jednoducho TOP! PS: Pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosť alebo sa obávajú self check-in-u/check-out-u. Bezpečnostná schránka, v ktorej boli uložené kľúče od apartmánu ako aj diaľkové ovládanie od rámp v podzemnej garáži boli umiestnené vo vnútri budovy, v ktorej sa nachádzajú samotné apartmány. Nájsť ich a prevziať bolo skutočne extrémne jednoduché, keďže majitelia mysleli naozaj úplne na všetko a deň pred príchodom sme obdržali veľmi podrobný návod nie len na to, kde a ako si vyzdvihnúť kľúče, ale aj na to, ako prísť k ubytovaniu a nájsť podzemné parkovisko. Všetko bolo dokonalé, od príchodu, prevzatia kľúčov, prvé vkročenie do apartmánu, celý pobyt.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 15. novembra 2023

Neuveriteľne nadštandardný a veľmi milý a príjemný prístup s kt som sa ešte nestretla. Ubytovanie na vynikajúcej úrovni,
    • Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Nadštandardny prístup a vybavenie ubytovania, čistota, dostupnosť.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 27. októbra 2023

Odporúčam každému, kto má rád profesionálny prístup. Majitelia nadmieru ochotný a pozorný.
    • Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Jeden z najkrajších a najvybavenejších apartmánov, aký sme do teraz mali !!! Skvelý servis, inštrukcie a služby. Poloha vynikajúca !!! Budeme radi ak sa sem ešte vrátime. Ďakujeme pekne. Bolo to skvelé!

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 9. októbra 2023

• Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Ubytovanie v centre Smokovca, všade blízko. Parkovanie v cene.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 25. septembra 2023

• 7 nocí

Krasny, cisty, vonavy apartman. Prekvapilo nas ako dobre je vybaveny, v kuchyni boli take veci co ani doma nemame :) naozaj sme sa tam citili ako doma. A lokalita vyborna, v centre diania Smokovca. Vrelo odporucam, my sa urcite este vratime.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 23. septembra 2023

Cítili sme sa ako doma :)
    • Suita Junior s výhľadom na hory

Apartmán komplet vybavený, veľmi čistý, postele pohodlné. Majitelia veľmi milí. Dostali sme aj detskú postieľku a jedálenskú stoličku. Množstvo spoločenských hier a kníh pre deti aj dospelých. Dokonca aj kocky pre najmenšie detičky :) Aj v prípade nepriaznivého počasia máte o zábavu postarané. Ďakujeme majiteľom za super pobyt. Určite sa ešte vrátime :)

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 2. júla 2023

• Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Nedá sa nájsť ani jedna vec, všetko bolo na jednotku s hviezdičkou.

Apartmán na výbornom mieste,neskutočne výborne vybavený. Majitelia veľmi ústretoví. Cítili sme sa výborne, radi sa vrátime.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 29. júna 2023

Určite sa do apartmánov Orbit Tatry vrátime. Pobyt bol naozaj výnimočny, vrelo doporučujeme.
    • Apartmán Deluxe s výhľadom na hory

Apartmány majú výbornú polohu, nachádzajú sa v strede Starého Smokovca, sú moderné, štýlovo a nadštandardne vybavené. Majú svoj balkón s pekným výhľadom. Vhodné sú aj pre rodiny s deťmi, pre ktoré je priamo v apartmáne detský kútik s množstvom hier a kníh. Cítili sme sa ako doma. V blízkosti je výborná reštaurácia Stodola, ktorú tiež doporučujeme. Pridanou hodnotou apartmánov sú vlastné parkovacie miesta. Komunikácia s majiteľom je výborná, vidno že to robí pre maximálnu spokojnosť klientov.

Termín pobytu bol jún 2023