2. Туреччина: відгуки про готелі

9,1

• Відгук від 5 березня 2022

Хороший готель у центрі
    • Стандартний номер

Хороший готель у центрі, в тихому районі поруч із визначними місцями. Також недалеко від готелю знаходиться зупинка трамваю Т1, тож без проблем можна дістатися куди завгодно. Сам готель невеличкий, на першому поверсі є ресторанчик. Сніданки прості, але доволі смачні, цілком достатньо, щоб перекусити зранку. Номер виявився менший ніж на фото, проте тісно не було. У номері чисто. Трохи неприємний запах у ванній, але не критично. Цей готель не підійде вибагливим туристам, адже він далеко не ідеальний, проте у нього є певний шарм, своя особлива атмосфера і дуже привітні господарі.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 21 квітня 2023

6,0
    Не кращий досвід, але і не гірший
    • Стандартний номер

Перше що дуже засмутило- нас заселили не в той номер який ми оплатили. Ми заплатили за сімейний делюкс, а отримали те що отримали. Перший номер в який нас заселили був брудним, хоч і великим. Другий (в якому ми залишились) є на фото. В номері були відсутні:фен, капці(не суттєво), постіль для одного з дітей(чоловік сам переносив з попереднього номера) Перед поїздкою(за 2 тижні) я зв'язалась з готелем і додатково попросила(відмічала при бронюванні прохання про ліжко дитяче) ліжечко, готель підтвердив особливий запит і на сервісі, і в листуванні. При заїзді ліжечка не було(я нагадувала кожного дня, нам пообіцяли що замовлять, але через свята(зі слов хазяїна готелю) так і не доставили.

Привітний персонал, завжди з посмішками на обличчі, правда, в вирішенні питань які були для нас критичними, посмішки нам, нажаль , не допомогли. Розположення ідеальне-все в доступності 3 хвилин пішки. Гарний ресторанчик Окреме дякую за вирішення питання парковки. Гарний готель для пари без дітей і не літнім людям. Підійде тим кому 'переночувати'.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 19 березня 2022

• Сімейний номер Делюкс

Дата проживання: Березень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: