2. Туреччина: відгуки про готелі

9,9

8,3

• Відгук від 6 жовтня 2021

• Сімейний люкс

Навіть практично не маю що писати у цій строці єдине, це повільний WI-FI після 1000mb/s вдома 100mb/s в інших готелях, в настільки гарному готелі хотілось би мати 100, а не 10-15

А тепер до плюсів і їх маса, Апартаменти на вигляд, як перша здача все блистить і вичищене в ідеал, рушнички, постільне чистеньке, прибирання кожні 2дня, в номері є абсолютно всі зручності пральна машинка, сушарка, праска, фен, вел. холодильник, духовий шкаф, плита індукційна, сейф, шафи купе в кожній кімнаті на одяг, на взутя при вході, дуже зручно, 2 вани в відміному чистому стані з душевими кабінами, зручний великий обідній стіл, невеличкий балкончик усі вікна обладнані електро ролетами, так що можна не переживати за безпеку номера у вашу відсутність, дуже привітний господар, який допомагав нам шукати цікаві місця, смачні кафе та різні пляжі на протязі всього перебування, спілкування англійською, один з працівників розмовляє російською, все сподобалось дуже, апартаментів в таку ціну і такої якості більше ніде не бачив, супер👍 П.С. Трохи напутали з бронюванням і приїхали за день до заїзду, нас заселили і дали оплати ще один день, за що дуже дякуємо.

Дата проживання: Вересень 2021