2. Tanzánia - hodnotenia hotelov

7,5

4,6

• Ohodnotené: 11. marca 2024

• 7 nocí

Wifi je slabé, ale na celom ostrove. Raňajky po 9:00 nedoplnili.

Prostredie a pláž je vynikajúca. Dobrý pomer ceny/kvality.

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 22. februára 2024

7,0
    Hotel s veľmi dobrým pomerom cena-kvalita. Hotel má staršie vybavenie, potreboval by renováciu a určite lepšiu organizác
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo s 2 oddelenými lôžkami s výhľadom do vnútorného dvora
    • 8 nocí

Slabý internet, vypadávala elektrika a klimatizácia, obsluha v reštaurácii bola neorganizovaná.

Veľmi pekné miesto, nádherná pláž hneď pred hotelom, udržiavaná záhrada, pekné izby.

• Ohodnotené: 17. januára 2024

Super
    • Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s výhľadom do záhrady

Krásna pláž, bez citelného odlivu, prílivu. Hotel zasadený do prekrásneho palmového hája. Čistota a strava na vysokej urovni.

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 15. decembra 2023

• 10 nocí

Izby nemaju skrinu, slabsia restauracia.

Velmi mili personal, vyborna lokalita, vynikajuca cistota hotela a celeho okolia plaze, vsetko je ciste udrziavane vratili by sme sa opat.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 17. novembra 2023

• 5 nocí

- uteráky by mohli byť lepšie prané - do reštaurácie sa z ubytovania musí vždy prejsť cez piesok - hluk, ktorý vytvára dážď, keď prší do vnútorných nádvorí

+lokalita +pláž nemá veľký odliv a teda sa môžete kúpať celý deň +veľmi chutné jedlo a la carte v reštaurácii +masajovia a predajcovia z pláže maju zakázaný vstup k plažovému areálu s lehátkami

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 6. októbra 2023

Príjemný pobyt
    • 12 nocí

Veľmi otravné vrany, ktoré nam niekoľkokrát vytiahli jedlo z neuzavretej plážovej tašky. Človek si dokonca ani na raňajkách nemohol nechať tanier bez dozoru! Raňajky boli základne, počas dvoch týždňov sa vôbec neobmieňali. Každý si však našiel niečo, načo mal chuť, buď vajíčka na všetky spôsoby, palacinky, nejaké sladké pečivo. Káva tiež nebola príliš dobrá. Na pláži sa občas vyskytovali odpadky, co však nie je problém hotela ale nezodpovedných ľudí . Nevýhoda Zanzibaru je, že každý od Vás vyžaduje coilen za najmenšiu sluzbu Tip. Inak to nebolo ani v tomto hotely . Na pláži je množstvo Beachboyov, ktorý Vás dokola oslovujú a ponúkajú rôzne služby . Pokiaľ však slušne odmietnete, nechajú Vás na pokoji. Pár dni z nášho pobytu sme mali pocit, že plážové osušky nie sú opraté a posteľná bielizeň nebola ani raz vymenená . Veľmi zlá prístupová cesta pred hotelom . Eurá na doláre zamieňajú jedna k jednej, preto odporúčame zamieňať buď na šilingy alebo na doláre v banke . :)

Perfektná poloha, na jednej síce z najrušnejších ale zato najkrajších pláži na ostrove. Hotel nie je príliš veľký, čiže aj vzdialenosť pláže od izieb nebola príliš veľká. Hotelu dominuje prekrásna palmová alej. Hneď po príchode na hotel sme požiadali o skorší checkin (40 dolárov pre dvoch aj s raňajkami) . Izbu nám však dali príliš ďaleko, jej vybavenie nebolo príliš dobre a hlavne bol v nej neznesiteľný smrad . Na druhý deň nám však izbu vymenili za oveľa krajšiu, slnečnejšiu a lepšie vybavenú s dokonalým výhľadom na palmovu alej. 😊 veľmi príjemný a uslužný personal . Pár minút chôdze sa nachádzajú malé potraviny aj stánok s ovocím za príjemne ceny .

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 26. júna 2023

• 11 nocí

Chýbal večerný program

Páčila sa nám záhrada, prostredie, krasna pláž, útulné ubytovanie.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 9. januára 2023

8,0
    hotel je situovaný na krásnej pláži,asi najkrajšej na ostrove.To je asi najvyššia výhoda tohto hotela.Ale mali sme každý
    • Skupina priateľov

• Ohodnotené: 22. júla 2022

bol som veľmi spokojný
    • 12 nocí

Nemám čo spomenúť.

Skutočne skvelé miesto. Nádherná pláž, milý personál vždy usmiatý a ochotný pomôcť.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 7. apríla 2022

Veľmi dobrá voľba
    • 5 nocí

Menšie chyby: celkovo horšia organizácia v reštaurácii, potreba renovácie plážových lezadiel, slabšie ranajky, žiadne večerné programy počas nášho pobytu, veľmi otravní beachboys na plazi

Veľmi výhodne umiestnený hotel priamo na prekrásnej plazi, krasne vyhlady, izby trošku ďalej od mora po pár schodoch ale pohodlne a v krásnej a kľudnej zahrade, jedlo super, dostatok ležadiel so slnečníkmi, sietami, boli sme v čase keď nebol hotel plný, moznost príjemných posedení vo vedľajších reštauráciách so živou hudbou, celkovo veľká spokojnost

• Ohodnotené: 7. februára 2022

good hotel
    • Izba Deluxe

raňajky boli každý deň rovnaké a bol menší výber - vajíčka, palacinky, sladké pečivo a ovocie.

hotel bol podľa nás v najkrajšej lokalite s top plážou, nečakali sme veľa, ale prijemne prekvapil ☺️👌🏻 čo určite urobilo dojem je, že sme dostali jednu z dvoch najlepších izieb - na pláži s výhľadom na more. V hoteli a aj v jeho okolí sa dá dobre a cenovo dostupne najesť.

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 8. februára 2024

4,0
    zmiešané pocity
    • 5 nocí

Divný hotel. Na jednej strane vyzerá v skutočnosti lepšie ako na fotkách. Je väčší a elegantnejší. Na druhej strane nevie poskytnúť ani základné potreby, ktoré sú v hotelierstve existenčne nutné. Boli sme rodina ubytovaná v dvoch hotelových izbách. Napriek tomu, že sme mali rezervované 2 izby pre 2 dospelých a 1 dieťa, ani v jednej izbe nebola prístelka pre dieťa (v jednej iba manželská posteľ, v druhej iba dve samostatné postele). Nakoniec sme sa rozhodli to neriešiť a nejak sme sa potesnili. Počas celého pobytu bol na jednej izbe problém s klimatizáciou. Takmer vôbec nešla a keď išla, tak iba chvíľkovo. Personál sa vkuse vyhováral na výpadky elektriny, pritom v celom rezorte išlo všetko ako malo, a v okolitých rezortoch tiež. Navyše v našej druhej izbe išla klimatizácia nonstop bez akýchkoľvek výpadkov. Druhá izba bola v rovnakom apartmánovom dome, čiže predpokladám, že s rovnakým hlavným prívodom elektriny. Výpadky elektriny na ostrove sme už poznali a vedeli sme, že ak aj nastane, je len na pár sekúnd a väčšinou hneď všetko naskočí naspäť. Žiaľ, v jednej izbe nešla klimatizácia každý deň niekoľko hodín. Vždy keď som zvýšil hlas na recepcii, do pár minút fičala. Neviem, skutočný dôvod sa asi nedozvieme, no je vyslovene nefér ak si dve rodiny platia rovnaké peniaze za rovnaké ubytovanie a jedna má odlišný komfort ako druhá. Ďalším problémom boli každodenné výpadky vody v oboch apartmánoch. Vstúpite do sprchy, pustíte vodu, namydlíte sa a prestane ísť na niekoľko desiatok minút. Tiež sme to niekoľko krát reklamovali. Vždy to "akože" opravili na pár hodín a na ďalší deň to isté. Služby celkom drahé, ale kvalita slabá, napr. 1 hra billiardu = 2$, ale stôl úplne rozbitý, krivý, tága plastové. Údržbár nanovo natieral bezúdržbový betónový chodník, ale že z drevenej podlahy hneď veďľa trčalo niekoľko klincov (otec si poranil nohu) - nezájem. Večer si v bare objednáš drink, bez problémov, ale keď chceš repete, povedia ti, že nalievajú len do 22:00 a už sa nedá.

Raňajky boli fajn. Lokalita je top. Pláž je nádherná, ako z katalógu, asi najlepšia na Zanzibare. Odliv takmer žiadny. Bazén je fajn, hotel má niekoľko desiatok lehátok s murovanými prístreškami so slamenou strechou priamo na pláži, ktoré sú bezplatné, čo je výborné. Odporúčam si ich obsadiť hneď ráno pri raňajkách inak bez prístrešku na pláži celý deň nevydržíte.

• Ohodnotené: 27. apríla 2022

• Skupina priateľov
    • 5 nocí

slabšia wifi-ale treba si uvedomiť, že ste v Afrike a robia čo môžu, objednávky a výroba jedla niekedy trvajú dlhšie ale je to v norme, personál bol milý a ústretový len jeden kolega čašník im to tam trošku kazil ale tak je tam mnoho zamestnancov a je malá šanca, že natrafíte práve na neho, inak super

najkrajšia pláž na Zanzibare s čistým a udržiavaným pobrežím a to sme prešli naozaj celý ostrov, skvelé prostredie, palmová alej, možnosť večere na pláži s obsluhou, príjemný večerný program, bazén pri pláži, plážový bar, vždy si nájdete lehátka

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 30. marca 2022

krásne ubytovanie priamo na pláži

krásna biela pláž, teplé tyrkysové more, vynikajúce večere a bar.

• Ohodnotené: 19. marca 2022

• 7 nocí

Lokalita na naozaj nadhernej plazi, kde sa dalo plavat cely den, bez ohladu na priliv a odliv, co byva na Zanzi problem. Wifi bola vsade v okoli bazena a restauracie, na plazovych lehatkach. Boli sme v marci a bolo tam pokojne. Mali sme krasnu izbu s este krajsim vyhladom v korunach paliem. Ranna joga na terase, božííí 😄 kusok z izby na plaz...topanky som ani nepouzivala. Jedlo nam chutilo, ochotne nam prisposobili jedlo aj pre syna 3rocneho. Upratovali pekne kazdy den, bolo cisto vsade.

• Ohodnotené: 9. marca 2022

• 7 nocí

slabé raňajky, rovnaké každý deň.

najkrajšia pláž na ostrove. úžasne miesto. veľmi sme si dovolenku užili

• Ohodnotené: 21. februára 2024

Dobré
    • Jednotlivec

• Ohodnotené: 9. februára 2024

7,0
    Hotel resp. chatky su priestranne, ciste, sice trosku dalej od mora cca. 400 m ale inak super. Ranajky su nie az take bo

• Ohodnotené: 12. januára 2024

• 6 nocí