3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

• Відгук від 8 травня 2024

супер

• Відгук від 8 травня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Все дуже сподобалося, розташування, місцевість,сам господар дуже приємний. В домі є все для комфортного проживання та відпочинку) Якщо хтось хоче відпочити комфортно і отримати задоволення від краєвиду,то вам саме по цьому адресу) Оцінка 10 з 10.

• Відгук від 22 квітня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Це прекрасне місце для сімейного відпочинку 🥰 Незабутній краєвид, затишний будинок, що знаходиться на пагорбі, у якому є все необхідне для перебування (особливо чан😅). Пан Роман дуже хороша людина, привітний і приємний у спілкувані. Рекомендую💙💛 Обов'язково повернемося сюди😄

• Відгук від 19 квітня 2024

Це те місце, куди хочеться повертатися, цим все сказано😊
    • Будинок із 2 спальнями

Відпочивали тут вже втретє і, сподіваюсь, не в останнє😊 Затишне місце, чудовий будинок, в якому є все необхідне, чудовий краєвид. Дуже привітний і уважний хазяїн, який дуже швидко відповідає на всі запитання і виконує всі прохання.

• Відгук від 20 березня 2024

• Будинок із 2 спальнями

В першу чергу господар, привітний, відповідальний, в усіх питаннях допомагає. Наявність чану в дворі це найкраще, що ми бачили. В будинку є все потрібне для відпочинку і приємного проживання. Наявність халатів в одному кольорі і різних розмірів була приємним сюрпризом для дівчачого відпочинку,

• Відгук від 4 березня 2024

Дуже кайфово) і я дуже рекомендую цей будиночок!
    • Будинок із 2 спальнями

Нажаль немає ополонки біля чану І все)

мальовничий будиночок з гарним краєвидом ) Гарний зручний інтерʼєр Дуже затишно з карпатським вайбом Гарний посуд Приємні власники Чисто і комфортно

• Відгук від 1 березня 2024

Тут ви точно відпочинете)
    • Будинок із 2 спальнями

Це те місце, в яке хочеться повернутися) В будинку було чисто, тепло і затишно. Гарний вид. Вся сантехніка справна, багато кухонного приладдя і загалом все необхідне для приготування їжі. Автомобілем спокійно можна заїхати, на території є мангал (дрова, решітка, шампури) та чан. Постіль чиста, в санвузлах є рідке мило. Для нас + в тому, що ми поселялись самостійно) Якщо потрібна допомога чи виникають питання, власник завжди на зв’язку) Найближчий магазин приблизно 7 хв ходьби від будинку. Без вагань бронюйте, точно будете задоволені)

• Відгук від 14 січня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Будинок казка😍 В будинку дуже тепло,чисто,є все необхідне для проживання. Краєвид дуже гарний. Ми обов’язково ще завітаємо)

• Відгук від 2 січня 2024

• Будинок із 2 спальнями

Порадила би додати по кілька гачків для полотенець у санвузлах. Поскрипує підлога на поверсі, де спальні. Але ми звикли до цього достатньо швидко, явного некомфорту не було.

Дуже затишний будинок, все необхідне було, гарний вид із вікон будинку на гори! Хоча ми не постійно готували, але відмітили, що кухня закомплектована чудово. В будинку було дуже тепло. Дякуємо за гостинність! Будемо раді повернутися ще раз.

• Відгук від 22 грудня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Будинок перевершив наші очікування. Красивий вид на гори. В будинку є все необхідне для проживання.

• Відгук від 17 грудня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Найкраще співвідношення ціни та якості , неперевершений вид з вікна , в будиночку є все що потрібно для гарного відпочинку !

• Відгук від 19 листопада 2023

Хочеться повернутись сюди знову
    • Будинок із 2 спальнями

Не хватало вішалки для речей в кімнаті

Місце розташування,краєвиди з вікна,чан

• Відгук від 10 вересня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Будинок дуже затишний та гарний! Все чисто. У ньому справді приємно було відпочивати. Не хотілось повертатися додому. Фото відповідають дійсності. Кімнати просторі та світлі, особливо балкон- це просто прекрасно. Все необхідне у будинку є. Господар приємна, ввічлива людина. Ми їхали уперше тому нам розповіли усе куди і як і навіть допомогли. В цей будинок хочеться повертатись ще і ще. Чан теж дуже сподобався. Вид з будинку неперевершений 🤩🤩🤩

• Відгук від 27 серпня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Гарні краєвиди, зручний під'їзд до будинку, приємні господарі, які завжди на зв'язку, будь-які нюанси вирішувались швидко. Поруч є невеликі продуктові магазинчики і пекарня. На кухні є весь необхідний посуд, якщо планується готувати самостійно.

• Відгук від 18 серпня 2023

раджу і знову хочу повернутись ❤️
    • Будинок із 2 спальнями

неймовірні види, атмосфера, ремонт. прекрасне розташування

• Відгук від 13 серпня 2023

Неймовірний відпочинок!!!
    • Будинок із 2 спальнями

Тричі відпочивали родиною в цьому котеджі і будемо повертатися тільки сюди!!!   Чудовий будинок,в якому комфортно в будь-яку пору року(відпочивали і влітку і взимку). В помешканні є все необхідне щоб готувати самостійно (електроплита, мікрохвильовка, посудомийка,чайник, посуд, шампура, решітка для мангалу), зручні меблі  і що важливо, санвузол на кожному поверсі, гарний wi-fi.   З панорамного вікна можно милуватися неймовірними краєвидами на гори (які гарні при любій погоді🙂), а на терасі пити каву, дихати чистим повітрям ,та робити яскраві фото😉. Також ,в цьому році ,встановили  ЧАН на дровах з підсвічуванням та джакузі. Це неймовірні ємоції , спостерігати за зарями з чану!!!❤ Трохи за будинком є ліс на схилі гори , там можливо самостійно підкорити невелику вершину), або позбирати гриби,чи просто погуляти. На території є  парковка, та мангал. Зовсім поряд є магазин ,з речами першої необхідності, а десь за 3 км-АТБ.   Хочу відмітити господаря цього котеджу -Романа ,  добрий ,вічливий і завжди допоможе ,якщо виникли якісь питання. Емоції через край,  дуже рекомендую!!!!

• Відгук від 11 серпня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Подвір‘я біля будинку впливає на затишок. Хочеться щоб воно було охайніше, без будівельних матеріалів. Адже це місце відпочинку і фотозона.

Будиночок зручний з гарним видом. Було все необхідне .

• Відгук від 11 липня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Для бездоганності сервісу було би доречно оновити подушки та шторку в душі.

Прекрасне місце для душевного відпочинку, що дозволяє сповна насолодитися краєвидами, свіжим повітрям, дарами природи та мати можливість швидко дістатися до безлічі цікавих локацій навколо (особливо, якщо ви подорожуєте на авто). Це місце безперечно допомагає якісно перезавантажитися та поновити сили. Щиро дякую!

• Відгук від 18 червня 2023

• Будинок із 2 спальнями

У кімнатах можна доставити комоди або вішалки для речей. Але це не недолік, а скоріше побажання на майбутнє :)

Дуже симпатичний будинок із сучасним ремонтом і просто шикарним видом на гори! За свою ціну прекрасний варіант для відпочинку сім'єю або невеликою компанією друзів. Розташування дуже зручне, можна доїхати на авто, є місце для парковки. Вид з тераси та балкона прекрасний :) У будинку було чисто (особливо постіль, ванна та кухня), є увесь необхідний посуд для готування (ми в основному їли вдома). Нам сподобалось, ми б повернулись сюди ще! А ще маленька деталь, але я таке дуже люблю і звертаю увагу - на столі на терасі стояв букетик свіжих польових квітів, це додавало затишку та було дуже приємно! :)

• Відгук від 30 травня 2023

Дуже затишне і комфортне помешкання для відпочинку компанією.

Мінусів не помітили

Були компанією з 4 чоловік і песик. Будинок дуже комфортний, з усім необхідним посудом та технікою. Неймовірний вид на гори. Дуже приємні господарі, усі питання вирішувалися швидко. Зручний паркінг, є мангал і досить близько до АТБ. Отримали велике задоволення від перебування, дуже рекомендую.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 10 квітня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Трохи скрипить підлога і вранці цей звук може розбудити. Але це дрібниці. Відпочинку не зіпсує

Відпочивали сім'єю 5 чол. на вихідних. В Карпатах були багато разів але цей будинок сподобався найбільше. Гарне розташування і неймовірний краєвид з вікна. Господар допоможе у будь-яких питаннях. Багато посуду на кухні. Однозначно рекомендую.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 22 березня 2023

Ідеальне місце для спокійного відпочинку з сім'єю.

Немає

Дуже вдале розташування,неймовірно гарний вигляд з самого будинку,сучасний ремонт,тераса балкон. Дуже приємні господарі,це той відпочинок про який мріяла дружина. Всім рекомендую.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 27 лютого 2023

чудовий відпочинок в Татарові

такого немає

ми зупинялись компанією з 6 людей в цьому будинку на 2 ночі. сподобалось місцерозташування - вид з вікна неймовірний. є все необхідне для проживання. тепло - що дуже важливе взимку. власник, Роман, був доступний на телефоні, тому ми могли звернутись в будь-який момент. в будинку чисто. все сподобалось

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 11 лютого 2023

• Будинок із 2 спальнями

У помешкані було все для зручності та комфорту. Можно приїзжати з тваринами

Дата проживання: Лютий 2023