3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

9,8

10,0

• Відгук від 1 травня 2024

• Будинок з 4 спальнями

Житло та господарі на тверді 10 балів. Охайна територія, зручні вуличні меблі, чистий комфортний будинок. Всі необхідні душові засоби (навіть одноразові щітки з пастою). Дуже привітні господарі, які йшли на зустріч у всіх питаннях. Літню подорож плануємо сюди ж, коли вже буде працювати басейн.

• Відгук від 2 лютого 2024

• Будинок з 4 спальнями

Чудовий вигляд Неймовірно приємна в спілкуванні власниця Дуже позитивне ставлення до тваринок

• Відгук від 29 листопада 2023

• Будинок з 4 спальнями

Відпочивали тут великою компанією 8 людей у жовтні. Пані Наталія - найпривітніша хазяйка 😍 Усе нам пояснила, про нас піклувалася, порадила найкращі місця у Ворохті. Дім великий, чистий, є усе необхідне. Теплий. Вразило те, що на території є басейн і у холодний період пані Наталя включила і підігріла його. Тож, при температурі +12 ми могли купатися. Вид на гори та Говерлу неймовірний просто. Ми почували себе дуже комфортно.

• Відгук від 10 жовтня 2023

Проживання доповнило подорож позитивними враженнями
    • Будинок з 4 спальнями

Гарне відношення до гостей, неперевершені види, без вагань, навіть в -3, спробували нагріти басейн

• Відгук від 15 вересня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Проживання в будинку "Байка Карпат" у Ворохті було неймовірно комфортним та незабутнім досвідом. Класний басейн, дуже гарна і охайна прибудинкова територія. З кожного місця в будинку ми могли насолоджуватися красивим видом на гори, а приємна господиня завжди була готова допомогти та піклуватися про наш комфорт. В будинку було все необхідне для приготування їжі, а також багато посуду, що додавало затишку та зручності нашому проживанню. Всім рекомендую!

• Відгук від 4 вересня 2023

• З домашньою твариною
    • Будинок з 4 спальнями

Привітна власниця, чистий та охайний будинок, великий басейн з підігрівом, крутий краєвид та 100% відповідність до фото на сайті, значна відстань до сусідів, багато місця для парковки та змога зарядити електромобіль, є змога замовити доставку чи сходити поїсти/купити продукти біля будинку. Заїзд трішки стрімкий, машина з кліренсом 140 мм заїхала без проблем.

• Відгук від 12 серпня 2023

Місце в якому потрібно опинитись
    • Будинок з 4 спальнями

Все сподобалось, хазяйка пані Наталія просто найкраща, нас зустріла, показала. Але саме головне це вид на гори які видно на вулиці. Під час перебування на терасі з цим видом час просто зупиняється. Басейн дуже класний, чистий є підігрів. Гарний будинок як на фото. Рекомендую.

• Відгук від 9 серпня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Все дуже сподобалось, в доміку чисто, охайно! Хазяйка дуже вічлива та приємна! Краєвид бомба, басейн супер!

• Відгук від 14 липня 2023

Господарям бажаємо міцного здоров'я та процвітання. Ми обов'язково приїдемо до вас ще:) Рекомендую!!
    • Будинок з 4 спальнями

Розташування просто неймовірне. Господарі дуже привітні, доброзичливі, чуйні!!!! Басайн чистий і дуже теплий. Відпочинок був максимально суперовий!!! Наша родина дякує господарям за гостинність!!!!

• Відгук від 8 червня 2023

Будемо рекомендувати своїм знайомим та хочемо повернутися сюди ще багато разів
    • Будинок з 4 спальнями

Господарка зустріла раніше і провела до будинку. Достатньо паркомісць. Будинок з басейном(є підігрів), ми були на 2-му поверсі з чудовими видами. Є окрема кухня з посудом, мікрохвильовкою, великим холодильником, чайником та навіть туркою 🥰 Є мангал до нього шомпури, сітка та дрова(на 2 зими вперед)) В спальнях дуже чисто, зручні матраци, є шафи з вішаками, в кожній є телевізор. Є Wi-Fi та smart tv 2 ванні кімнати з душами, сушками, також є гель, шампунь, мило і навіть набір для зубів!)) Вода в душі нагрівається моментально! Є фен та праска. Є просторий басейн з підігрівом глибина +- 160 см (є окремо частина басейну для діток) з лежаками. Окремо велика вдячність власниці будинку, яка зробила все для гарного відпочинку. До своїх гостей вона відноситься як до рідних людей, всі побажання виконуються майже відразу.

• Відгук від 1 червня 2023

Відпочинок у Ворохті
    • Будинок з 4 спальнями

Дуже затишне місце, з дивовижним краєвидом, участок доволі великий, сусіди не турбували, є великий басейн, у домі є все що може знадобитися, хозяйка приємна жінка, доброзичлива, ставиться до гостей з повагою, порадила гарне кафе та баню, забрала нас на машині, коли ми прийшли у Ворохту. Всі фото на букінгі відповідають дійсності.

• Відгук від 22 травня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Дуже зручне помешкання з гарними краєвидами і чудовими господарями!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 11 квітня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Все сподобалося. Неймовірне місце з чудовим видом і чудовою господинею, однозначно рекомендую до відвідування, сподіваюся вийде найближчим часом повернутися знову!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 22 березня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Гарний теплий дерев'яний будиночок. Багато приємних дрібниць, які створюють відчуття домашнього затишку. Особливо сподобалась вітальня з панорамними вікнами і класний вигляд на гори! Приємна власниця допоможе організувати дозвілля.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 19 березня 2023

• Будинок з 4 спальнями

Будинок виглядає в житті набагато краще ніж на фото, це факт. Дуже дуже приємна хазяйка будинку - Наталя, дякуємо їй за турботу :) В будинку було дуже чисто, тепло та затишно. У всіх кімнатах смарт тв, генератор був (але на наш період відпочинку то було неактуально, слава ЗСУ). Мабуть, це найкращій вибір по ціні/якості в Ворохті для великої компанії. Ще відмічу ліжка, спати на них було задоволенням Дякую

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 11 лютого 2023

Все було супер, приїдемо ще! :)
    • Будинок з 4 спальнями

Чудовий і дуже теплий будинок, фантастичний вид на гори (з вікон видно Говерлу і Драгобрат). Дуже привітні власники, завжди готові допомогти і підказати. Простора парковка у дворі. Можна з домашніми улюбленцями. В будинку є все необхідне. До Буковеля 22 км.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 11 жовтня 2022

• Будинок з 4 спальнями

Один з кращих відпочинків з усіх разів, коли відвідувала Карпати. Надзвичайно приємна господиня, гарне розташування і сучасний та комфортний дім. Мандрували з великою компанією друзів, дитиною та песиком. Усім було комфортно та зручно. Будемо ще неодноразово повертатися в це місце.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 27 вересня 2022

Усе чудово!
    • Будинок з 4 спальнями

Відпочивали компанією на вихідних. Прекрасні апартаменти! Надзвичайно приємні та люб‘язні власники. Чисто, комфортно та дуже тепло. Наше перебування супроводжував наймиліший котик! Дякуємо! Сподіваємось приїхати ще:)

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 24 серпня 2022

Чудове місце для компанії 6-8 людей
    • Будинок з 4 спальнями

Все супер, комфорт на максимумі, басейн з підігрівом

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 23 серпня 2022

Чудове місце для відпочинку, хочемо повернутися сюди знову :-)
    • З домашньою твариною
    • Будинок з 4 спальнями

Комфорт і затишок, чисто і охайно, багато простору, кухня з усім необхідним, чудова їдальня і тераса, прекрасний басейн, краєвиди, дуже приємні і турботливі господарі :-)

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 25 липня 2022

• Будинок з 4 спальнями

Гарний краєвид. Меблі хорошої якості і в гарному стані. Ввічлива ґазда.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 20 жовтня 2021

• Будинок з 4 спальнями

Красивий будиноночок з видом на гори, класна вітальня з великим столом, затишні кімнати, + що є два санвузли та кухня, дуже приємні господарі!! Дякуємо і рекомендуємо!!

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 28 серпня 2021

Неймовірні краєвиди і сучасний інтер’єр.
    • Будинок з 4 спальнями

Виникали деякі непорозуміння щодо бронювання, але до поїздки господарі все врегулювали і ми чудово проведи час. Шкода, що мало)

Сподобалось абсолютно все. Інтер’єр: нічого лишнього, сучасні меблі спокійних тонів, зручні ліжка та диванчики в кімнатах. Дуже гарна гостинна з видом на гори. Спокійне і затишне місце, дуже привітливі господарі. Бонус - басейн! Думаю, найближчим часом завершать облаштування прибудинкової території і взагалі буде шикарно. Обов’язково повернемося ще і не раз!

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 30 липня 2021

• Будинок з 4 спальнями

Дуже гарна садиба. Прекрасна локація з неймовірною панорамою. Привітна господиня. Все чисто та охайно.

Дата проживання: Липень 2021