3. Львівська область: відгуки про готелі

9,1

8,2

• Відгук від 17 травня 2024

• Стандартний двомісний номер

Були у Сколе на спортивному змаганні. Готель дуже зручно розташований у центрі, поруч із вокзалом. Номери дуже комфортні. Нам усе сподобалось!

• Відгук від 10 травня 2024

Все сподобалось

Дуже привітний персонал. Просторий номер з міні холодильником і електрочайником.

• Відгук від 30 березня 2024

Комфортне перебування
    • Стандартний двомісний номер

Зручне місце розташування, чисті номери

• Відгук від 19 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Охайно, смачно, з душею) Сауна супер!

• Відгук від 18 лютого 2024

• Стандартний двомісний номер

Чудове розташування, недалеко від залізниці, привітний персонал

• Відгук від 5 листопада 2023

• Стандартний тримісний номер

Чудове розташування і клієнтоорієнтований сервіс на рівні. Все зручно. Є паркінг, ресторан.

• Відгук від 10 жовтня 2023

цікавий тематичний ресторан у підземеллі, де можна почекати приїзду потяга (:
    • Покращений двомісний номер

постіль для розкладного дивана коштувала додаткових грошей (не знав про це), стейк зі свинини виявився шматком м'яса непрожилкованим

безкоштовний ранішній заїзд і можливість лишити речі після виїзду, фірмова страва з форелі

• Відгук від 10 жовтня 2023

У цілому, я задоволений своїм перебуванням у цьому готелі і раджу його.
    • Стандартний двомісний номер

Попри всі ці позитивні аспекти, є одне невелике зауваження - погана звукоізоляція. Іноді гучні сусіди заважали спокою, але це не занадто вплинуло на мій загальне враження від перебування.

Мій відпочинок у цьому готелі був дійсно приємним досвідом. Перше, що мені сподобалось - це гарне місце розташування. Готель розташований неподалік вокзалу, що дуже зручно. Персонал готелю був дуже приємним та доброзичливим. Я відчував себе як вдома завдяки їхній гостинності. Ще однією приємною особливістю було те, що персонал довіряв гостям, що створювало атмосферу довіри та комфорту. Ресторан у готелі пропонує дуже смачні страви. Мав можливість скуштувати декілька страв, і всі вони були дуже смачні та якісні. Це додало багато приємних моментів до мого перебування. Щодо чистоти, готель був добре доглянутим і прибрано. Було завжди чисто та охайно, що для мене важливо.

• Відгук від 22 вересня 2023

Все було добре

Персонал, весь персонал був чудовий! Дякую всім працівникам за приємний відпочинок. Особливо, офіціанткам - вони постійно намагалися зробити все можливе, щоб нам було смачно, добре і зручно. Також, дуже цікавий і привітний господар

• Відгук від 21 вересня 2023

• Сімейний напівлюкс

Чудове розташування готелю, від вокзалу хвилин 10. Власник готелю Юрій дуже гостинна людина, зустрів, поділився всією інформацією про місто і гори, завжди був на зв'язку. Поряд є продуктові магазини. В самому готелі є ресторан. Їжа там неймовірна смачна, ціни доступні, вибір страв великий.

• Відгук від 26 серпня 2023

• Стандартний тримісний номер

Проживання у "Вівчарику" сподобалося!!! Найбільше вразило поява господаря саме в той момент, коли виникають будь які питання, тому все легко і швидко вирішувалося...Обслуговування номерів непомітне і якісне! Номери просторі, вдало укомплектовані. Дуже зручне розташування ресторану з смачними стравами, а його інтер'єр заслуговує особливої уваги-почуваєшся ніби в палаці... Однозначно відвідайте цей заклад, не пожалкуєте!!!

• Відгук від 25 серпня 2023

Перебуванням в готелі залишились задоволені, в наявності було все, що потрібно для відпочинку.
    • Покращений двомісний номер

Брудні стіни в спальні, зламані двері в душовій

Дуже сподобалась кухня в ресторані, смачно та різноманітно. Номер теж непоганий, навіть за відсутності кондиціонеру, не було жарко, комарі теж не докучали. Затишний дворик, є парковка.

• Відгук від 24 серпня 2023

Чудовий відпочинок

Кондиціонер

Чудове відношення, шикарна кухня.Особливо сподобались ті страви, що готував пан Юрій😀

• Відгук від 17 серпня 2023

Приємна ціна та гарна якість. Рекомендую
    • Стандартний тримісний номер

Мінусів не помітили. Може не вистачає балкончика або прилеглої території для відпочинку, але при бронюванні ясно розумієш, що цього там немає.

Розташування на головній вулиці, поруч нац природний парк. Чисті номери, чиста постіль, є фен та банні принади, гарна звукоізоляція. Привітний хазяїн. На першому поверсі (що максимально зручно) ресторан з низькими цінами та приємним обслуговуванням, їжа дійсно дуже СМАЧНА. Є парковка.

• Відгук від 16 серпня 2023

• Покращений двомісний номер

Сподобалось все: чисто, просторо, тихо, неймовірно затишно, дуже приємний господар, зручне розташування!

• Відгук від 16 серпня 2023

Славне місце у славному місті!
    • Сімейний напівлюкс

Заголосно працює витяжка чи якась із систем у будинку - трохи чутно завжди.

Господар закладу неймовірно ґречна людина. Сам номер чистий, охайний, хоч і видно, що все трохи поюзане, все заявлено працює. Вода питна доволі якісна. Прибирання у номері дуже ввічливе, обережна, лише необхідне.

• Відгук від 12 серпня 2023

В номері є все базове, що необхідно, для гарного відпочинку.
    • Покращений двомісний номер

Затишний готель, смачно готують у ресторані, приємні господарі.

• Відгук від 11 серпня 2023

Дуже приємний власник

• Відгук від 9 серпня 2023

• Стандартний двомісний номер

Комфортний,зручний номер)))Смачна кухня, оформлення страв і подача шикарна))привітний персонал.Власник Юрій і бармен-офіціант Христина роблять все,щоб проживання в готелі запам'яталось тільки позитивними емоціями.Зручне розташування.Приїду ще і Рекомендуватиму всім друзям та знайомим))

• Відгук від 6 серпня 2023

ВІДМІННО!!!
    • Стандартний двомісний номер

Недоліків не було, все на "ВІДМІННО"!!!

Незважаючи на невеликі розміри, дуже комфортабельний готель за два кроки від станції, центру міста та парку. Номер нам дістався кращий, ніж було замовлено: набагато просторіше, з додатковим диваном. У номері холодильник, телевізор, чайник. Великий санвузол із гарячою водою. Сподобалося оформлення будівлі готелю, і самого номеру, і сходів. Особлива вдячність пану Юрію, який підказав, що подивитися в Сколе та околицях, тому що в місті були всього один день, головною метою була Тустань, але хотілося побачити якнайбільше. Однозначно рекомендуємо цей чудовий готель для проживання!

• Відгук від 4 серпня 2023

• Стандартний тримісний номер

Трішки розчарував холодильник - маленький ящищок літрів, мабуть, на 10 об"ємом, котрий ледве холодив. Втім, якщо зберігати там якийсь сир чи ковбасу на день-два, в принципі, може бути.

Гарне тихе місце, номер виявився достатньо просторим, як на таку цінову категорію. Дуже приязний господар - все показав, розповів, поділився лайфхаками щодо того, як провести дозвілля у Сколе. За це йому - окреме спасибі! Кухня у закладі і справді смачна та, у порівнянні із Львовм, ще й недорога. Особливо сподобалися бограч та дерун по-панськи.

• Відгук від 1 серпня 2023

Однозначно рекомендую Вівчарик до відвідування, планую відвідати Сколе і зупинитись тут знову)
    • Стандартний двомісний номер

не знайшов, дуже задоволений відпочинком)

Розташування - 10/10. Центральна вулиця міста. Недалеко вхід в Національний парк, початки пішохідних маршрутів у різні сторони, невеликі продуктові магазини, маркети, місцевий базар. До вокзалу 300 метрів (але взагалі не чутно потягів, вночі теж). Недалеко виїзд на трасу Київ - Чоп. Харчування в ресторані - 10/10. Дуже привітна офіціантка Христина, подають свіжу гарячу їжу (одразу кажуть, що чекати 25-30 хв), дуууууже смачно, видно що продукти свіжі, часто домашні (як от сметана до сирників чи дерунів) Номери - 9/10. Брали стандартний на 2-х осіб. Чистий невеликий комфортний номер, є електрична сушка для одягу, дуйчик-обігрівач (обидва прилади рятують в дощову погоду, ми ними речі трохи сушили, а дощі тут ідуть дуже часто і погода часто прохолодна). Є холодильник. Номери чисті, часто змінюють рушники. Єдине що це мансарда, а я високого зросто, то треба пригинатись в деяких кутках кімнати:)) Персонал - 10/10. Господар і персонал дуже привітні, дадуть пораду, підуть на зустріч у питаннях. Хоч заселення після 14 офіційно, нас поселили о 12. Ми приїхали в Сколе о 7, тому набрали господаря, він дозволив залишити речі, перевдягтись в залі, скористатись туалетом, і ми пішли гуляти до заселення. Офіціантку Христину вже згадав, дуже вдячний за смачні страви)

• Відгук від 20 липня 2023

• Стандартний тримісний номер

Недостатньо потужний холодильник. Стіни номеру потребуюють косметичного ремонту

Чудове розташування в центрі міста, поблизу всі туристичні маршрути, привітний персонал, смачні страви в ресторані, наявні всі зручності, чиста постіль та рушники, щоденно поповнюються миючі засоби

• Відгук від 11 липня 2023

• Сімейний напівлюкс

Поблизу нема атракцій для дітей

Смачна кухня.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: