3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі

9,1

8,8

• Відгук від 26 квітня 2024

• Сімейний напівлюкс

Розташування будинку дуже вдале - 2 хвилини і ти в центрі. В доступності і магазини і ресторанчики. Від будинку є вихід до річки і набережної. Можна посидіти на камнях або на лавці біля річки. В будинку та номері є все необхідне. Відпочивати у пані Марії сподобалось. Дякуємо за гостинність

• Відгук від 30 березня 2024

Надзвичайне місце тиші та спокою прям у центрі Яремче
    • Сімейний напівлюкс з терасою

Дякуємо Марії за гостинність! Була в Яремче 4й раз, тут найкраще розташування та атмосфера👍🏻 По-перше, дуже комфортний дім, де все є: в номері душ та туалет, чиста постіль та рушники, в номері холодильник, чайник та телевізор. Є загальна кухня і посуд в достатній кількості, де можна приготувати їжу, а також мангальна зона з усім необхідним. Тобто, не треба ні про що турбуватися. По-друге: розташування - це щось! Будинок близько розташований до центру Яремче, але це оазис тиши й спокою. У нас був номер з терасою, тож ранком ми насолоджувалися кавою та любувалися річкою Прут і скалою Слон🥰 Доноситься заспокоюючий шум ріки. З двору є вихід до річки та місце, де теж можна пожарити м’ясо. І в той же час усе близько: і ринок, і жд вокзал, в автовокзал, і кафешки. Ще раз дякуємо привітній та акуратній хазяйці! Обовʼязково повернемося ще, бо в таке місце хочеться повертатися🔆

• Відгук від 14 березня 2024

• Сімейний напівлюкс

Чудове розташування та приємна власниця Марія. Помешкання знаходиться дуже близько до вокзалу та центру. З території є вихід до річки, де відкриваються неймовірні краєвиди, а у номер постійно чути шум води. Є загальна кухня і можливість скористатися мангалом. Нам дуже сподобалося😌

• Відгук від 6 січня 2024

• Сімейний напівлюкс

Дуже все сподобалось. Пані Марія доброзичлива господиня. Все чисто. Розташування зручне, все поряд. Ще обов'язково повернемося у "Мрію".

• Відгук від 1 січня 2024

• Люкс з видом на річку

Центр міста, біля річки, привітна господиня, є все для комфортного відпочинку

• Відгук від 10 жовтня 2023

• Люкс з видом на річку

Відпочивали в серпні 2023р у номері люкс на дві спальні,є спільні на цей номер душова кабіна та туалет. В номері є великі,зручні ліжка + диван,чайник,чашки, холодильник, телевізори,фен. У кожній кімнаті є балкони з чудовим видом на скелі та річку.В готелі є все в наявності для комфортного відпочинку. Сподобалось також гарне розташування -близько до центру, залізничного вокзалу, магазинів ,аптек. Дуже гарний Wi-Fi.Дякуємо пані Марії за те ,що робить все для того, щоб її гості залишились задоволені відпочинком.

• Відгук від 27 серпня 2023

Рекомендую.
    • Люкс з видом на річку

Будинок дерев'яний, тому дуже скрипить підлога. Погана шумоізоляціїї, дуже грохотить, коли зверху хтось ходить. Трохи застаріла душова, бо двері не дуже замикались. Втім санвузол чистий. Рекомендую на балконі поставити якісь стільці.

Готель розміщений на березі річки, яка протікає під горою "Слон". В річці можна купатися. На території готелю є безкоштовний мангал. Для мангалу вам безкоштовно можуть надати шампура або ж решітку під гриль. Також на території є спільна кухня, де відпочіваючі можуть готувати. На кухні є мікрохвильова піч та посуд, яким можете користуватися. Ми жили в номері люкс, кімнати 4 та 5. В номері є 2 телевізори, 1 душ та туалет, холодильник, фен, електричний чайник і навіть квіти. В кожній кімнаті є невеличкий балкон. На поверсі, як раз біля номеру, є гладильна дошка з праскою. Скрізь в готелі, покладені коврики, тому необхідні капці. Трохи незвично було роззуватися на вході та взувати капці, втім до цього звикаєш. Хозяйка Марія Миколаївна привітна, намагається зробити все, щоб гостям було зручно. Якщо чогось не вистачає для приготування, з щедрістю поділиться. Дуже гарний WIFi. В принципі гарне розміщення, але якщо не на машині важкувато. Ціна та якість відповідають. Загалом рекомендую. Тут є все для відпочинку та просто перезавантажитися.

• Відгук від 17 серпня 2023

• Чотиримісний номер економ-класу зі спільною ванною кімнатою

Надзвичайно сподобалося. Привітні господарі. Дуже гарний деревяний будинок, чистий та прибраний, чисте повітря, дуже красива пирода, неподалік всі найкращі місця, що можна побачити в Яремче: водоспади Дівочі сльози,Пробій, Стежка Добуша. екскурсії та гірські ріки.

• Відгук від 11 серпня 2023

Місце, куди хочеться повернутися
    • Сімейний напівлюкс

Ідеальне розташування: центр міста, близько до залізничного вокзалу, автостанції. З садиби сходи ведуть до річки - прекрасного місця для пікніку, відпочинку. Господиня пані Марія привітна, доброзичлива. Кімната зручна, є всі умови для якісного відпочинку.

• Відгук від 27 липня 2023

• Сімейний напівлюкс з терасою

Дуже раджу це помешкання. Завжди чисто та охайно, дуже привітна господиня пані Марія. Все що треба для комфортного перебування. 10 з 10

• Відгук від 13 липня 2023

Плануємо відвідати ще не один раз!
    • Чотиримісний номер економ-класу зі спільною ванною кімнатою

Літом 2023 року зупинялись в отелі " Мрія" пані Марії. зручне розташування в центрі міста Яремче. Велика приватна терріторія. Все чисто і доглянуто. При тому, що всі номери були заняті, ми майже не чули і не бачили гостей садиби. Швидкисний інет, чиста, питна вода з крану, приємна обстановка. Привітна гостодиня. 100 відсотків раджу до відвідування!

• Відгук від 9 липня 2023

• Сімейний напівлюкс

Відпочивали удвох з дитиною, все дуже сподобалось. Чудове розташування, готель прям на березі річки, на тихій вуличці, але при цьому дуже близько до жд вокзалу, магазинів, кафе і т.д. Дуже привітна господарка, пані Марія, яка робить чистоту, комфорт і затишок для відпочиваючих, якщо є якийсь питання- завжди допоможе. На території є велика альтанка з гойдалкою та столиками, можна поїсти чи випити каву з видом на річку. Ще є солом'яна гірка для діток, побачили таке вперше, дитині вона дуже сподобалась. Якщо спитаєте у господині, то є місце куди приходить білочка за горішками, можна її підкормити. В готелі велика кухня з усім необхідним. Але хто не готує, то недалеко є кафе, де завжди можна поїсти. Все дуже сподобалось, сподіваюся приїдемо ще!

• Відгук від 21 червня 2023

• Сімейний напівлюкс

Готель розташований біля річки,велика територія, близько до центру. Дуже привітна Господарка.. Прибирання було кожного дня.. Ціна-якість для нас була оптимальна

• Відгук від 6 квітня 2023

• Сімейний напівлюкс з терасою

Дуже гарне розташування, недалеко від центральної вулиці, з вікна відкривався прекрасний краєвид на гору і річку, справжня насолода! Привітна і добра власниця, все показала і не турбувала протягом всього відпочинку) зручний номер, всі зазначені опції відповідають дійсності! будемо ще повертатись, дякуємо власникам!)

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 17 січня 2023

Комфортний будинок, зручне розташування
    • Чотиримісний номер економ-класу зі спільною ванною кімнатою

Висока прослушка в будинку. Фен є, але двох дівчат з довгим волоссям не витримував, перегівався

Найбільше сподобалось місце розташування, інтер’єр будинку, гарний вид з вікна, затишні кімнати, привітна та гостинна господарка, вайфай добре ловить та досить швидкісний інтернет, є газова та електрична плити на кухні. Відключення світла є, але розвішені по всьому будинку світильники на батарейках тому це не було проблемою

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 28 вересня 2022

• Сімейний напівлюкс

Дуже гарне розташування, майже на березі маленької річки,біля скелі Слон. Дуже привітна господиня, красивий дерев'яний будинок. Дякую за відпочинок у вас)

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 29 серпня 2022

Пркрасний відпочинок з напрочуд дружелюбними господарями.

Все було чудово!

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 23 січня 2022

Дуже вдячний власниці Марії за теплий прийом)
    • Сімейний напівлюкс

Трохи скрипить стеля, якщо над тобою хтось живе ще. Але то не є великим недоліком

Зручне розташування. Класна баня(де був поданий смачний чай ). Кімната чиста, всі зручності для відпочинку є.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 26 жовтня 2021

• Сімейний напівлюкс

Все супер!Дуже хороша пані Марія,хороший номер,гарні краєвиди.Рекомендую!

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 6 серпня 2021

Все добре, спокійно
    • Сімейний напівлюкс

Хто втомився від міського шуму, вам точно потрібно сюди хоч на вихідні. Дуже хороше місцерозташування. Яремче зовсім невеличке по розмірах містечко, готель знаходиться в центрі. Дуже зручно піти до банкомату, замовити екскурсію чи просто смачно поїсти. Привітна господиня та персонал. Таке враження, що приіхали до давно знайомих, які вас радо чекали) в готелі є все необхідне, чисто. Крім того, в пані Марії можна попросити приладдя до шашлику, вона вам радо допоможе. Дякуємо, повернемось до Вас ще)

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 5 серпня 2021

Все супер!!!
    • Сімейний напівлюкс з терасою

Готель біля підніжжя скали Слон,в самісінькому центрі міста.Все в зелені,затишно і гарно)Холодильник в номері,чайник, посуд.Є також кухня з усім необхідним на першому поверсі.А нижня частина двору-просто классс!Прям біля води затишна велика альтанка.Дякуємо господині Марії)))

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 27 червня 2021

Все влаштувало!

Дуже зручне розташування, все просто поруч, і разом з тим дуже тихе, зелене місце поруч з річкою, чисте повітря, багато місця, чисто! Дуже приємна господиня! Від душі рекомендую!

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 13 листопада 2022

На деталі не акцентували увагу, вцілому нормально, але звісно не відповідає очікуванням.
    • Сімейний напівлюкс

1. Одразу винекло відчуття що ми заселились не в готель, а в приватний будинок, і перебуваємо в гостях. Знімати взуття потрібно при вході, а не в номері, могли твої тапочки хтось взути. 2. Будинок потребує ремонту. Туалет погано працює, раковина протікає, і взагалі ремонту років 25-30. 3. Хотілось би більшої чистоти. Стакани в номері липкі від бруду, ми ними і не користувались. Подушка у дитини дуже повонювала🙈 4. Скрізь іконки (навіть в номері), хоч я і віруюча, але для готелю якось не дуже це сприймається.

1. Дуже привітна господиня, пані Марія. Відразу зустрічає з посмішкою та з запитом в чому допомогти. 2. Розташування просто супер, дуже близько до вокзалу і центру 3. Враховуючи що в будинку є діти, пані Марія навіть в теплу погоду вмикала опалення.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 21 липня 2021

Добре
    • Сімейний напівлюкс з терасою

Кожен рух,крок,шум було чути з верхнього поверху. Ми жили на першому.

Близькість до вокзалу , до річки, чудові краєвиди

Дата проживання: Липень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: