3. Івано-Франківська область: відгуки про помешкання для відпустки

10,0

9,3

10,0

• Відгук від 12 травня 2024

Нам з сімʼєю все дуже сподобалось, вже чекаємо на наступну відпустку, щоб повторити нашу подорож ще раз;) дякуємо за гос
    • Будинок із 2 спальнями

Атмосфера, зручності, вид з вікна, господарі.

• Відгук від 25 вересня 2023

Повністю задоволені !)
    • Будинок із 2 спальнями

Приємні господарі, які допоможуть у разі потреби) гарний комфортний будинок, з чудовими краєвидами)

• Відгук від 23 серпня 2023

Чудове місце , з чудовими людьми.
    • Будинок із 2 спальнями

Не хватало москітних сіток.

Чудовий дім з новим ремонтом і всим необхідним. Е весь необхідний посуд та інше приладдя. Гарне ліжко , мʼякі рушники та постільна білизна. Дуже гостинні господарі. Дім далеко від центру міста , чудовий вид на гори.

• Відгук від 3 серпня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Все було чудово. Дуже сподобалося. Комфортний будинок, все є. Господарі дуже приємні люди.

• Відгук від 20 червня 2023

РЕКОМЕНДУЄМО!
    • Будинок із 2 спальнями

Відпочинок у помешканні "Дух лісу" залишив найкращі враження. Це окремий будинок з поки що двома спальнями (є балкони в кожній кімнаті). Окремі ванні кімнати для кожної спальні. Хазяйка Тетяна залишила приємні подаруночки (ароматні мильця ручної роботи) для гостей. Особливий шарм помешканню надає велика столова територія з панорамними вікнами, чудовим скляним столом для компанії. На кухні є всі необхідні столові прибори та кавомашина для ароматної ранкової кави. Велика подяка Тетяні за її турботу про гостей та організацію незабутнього відпочинку!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 12 квітня 2023

Приїдемо ще
    • Будинок із 2 спальнями

Сподобалося все : краєвиди з вікон, чистота, комфорт, дуже прииємна і дружелюбна хазяйка. дуже вразило по доброму відношення . Дякуємо за джерельну водичку для нас . Треба було покарати реці - безкоштовно хазяйка це зробила . Нам дуже сподобалося , приїдемо обов’язково ще влітку ! Звичайно гарний ремонт, все новеньке і чистеньке .

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 21 серпня 2022

• Будинок із 2 спальнями

На вікна потрібні антимоскітні сітки, бо залітають оси, і в ванній кімнаті не хватало гачків для одягу.

Відпочинок сподобався. Великі апартаменти з двома спальнями, в кожній з яких є туалет з душом. Здивувала величезна вітальня з кухнею! В кімнатах і у вітальні є телевізор. Було все необхідне- посуд, електроплита, холодильник, чайник і навіть велика кавоварка з кавою. Для дітей у дворі є батут. В пішій доступності вихід на скелі Довбуша і на гору Маковиця. Велика подяка господарям за гостинність. Все, що потрібно нам надавали.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 27 липня 2022

Неймовірний відпочинок у затишному помешканні
    • Будинок із 2 спальнями

Найкраще помешкання із тих, що ми бронювали в Закарпатті. Усі фоторграфії на сайті відповідають дійсності. Господарі - дуже чуйні та привітні люди!!! Зустріли нас на вокзалі, по завершенню відпочинку - також відвезли на вокзал. Постійно цікавились як нам відпочивается, та чи є в чомусь потреба. Помешкання - ми знімали поверх повністю ( 2 окремі спальні, в кожній свій власний туалет з душем, та величезна, простора вітальна з кухнею). Помешкання знаходиться на 2 поверсі, з окремим входом. У кожній спальні є балкон з чудовим краєвидом. Кухня дуже велика - на ній є все необхідне для приготування їжі, та все кухоне приладдя (ОКРЕМОЇ ПОДЯКИ ЗАСЛУГОВУЄ КАВОМАШИНА!!!!!) є мікрохвильова пічка, чайник, холодильник. Помешкання нове, просторе та світле. Кожного дня отримуєш велике задоволення від краєвидів за вікном. На вулиці є мангал, яким можна користуватись. Не далеко від помешкання є міні супермаркет, в якому можна придбати все необхідне. Вважаю, що місцерозташування помешкання дуже вдале та зручне, оскільки знаходиться поруч з усіма туристичними маршрутами.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 23 лютого 2022

• Будинок із 2 спальнями

Орендували поверх повністю. З двома спальнями, ванними кімнатами та величезною кухнею-вітальнею. Помешкання перевершило наші очікування 😄 на кухні є все необхідне для приготування їжі. Кавомашина❤️ В помешканні чисто, тепло, хороша звукоізоляція. Дуже красивий вид з вінок. Господарі дуже уважні і щерді люди) зробили наш відпочинок дуже комфортним. Щиро рекомендую зупинити всій вибір на цьому помешканні)

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 31 серпня 2023

Помешкання повністю відповідає фото, дуже чисто та комфортно. Господарка Тетяна дуже приємна та уважна жінка. Краєвиди з

• Відгук від 19 лютого 2023

Забронювали будинок і ні про що не пошкодували. Кімнати розташовані по різні боки будинку в кожній є санвузол та вихід н

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 28 липня 2022